Fototapeta - efektowna ozdoba, która odmieni wnętrze [WYBÓR REDAKCJI]

Karolina Mucha
18.09.2017 14:00
Koniec z nudą na ścianie! Fototapeta będzie efektowną ozdobą, która odmieni charakter każdego wnętrza. Widok na nadmorską plażę, góry, kwiaty, łąkę czy ulubione duże miasto możesz mieć we własnym mieszkaniu!

Fototapeta - efektowna ozdoba, która odmieni wnętrze [WYBÓR REDAKCJI]
Fot. okazje.info, kolaż ładnydom

Fototapety dają możliwość stworzenia niesamowitych aranżacji. Szeroka oferta pozwala na wybór tapety z ulubionym motywem. Te nowoczesne wykonywane są z folii, lateksu czy winylu, dzięki czemu są trwalsze, a ich wzory bardziej efektowne. Koniec z tapetami z papieru, których ciężko pozbyć się ze ściany.

W kuchni świetnie sprawdzą się fototapety z motywem owoców, warzyw, przypraw, kawy czy herbaty. Miłośnicy podróży wybrać mogą motywy map, sławnych budowli, takich jak wieża Eiffla, górskie widoki lub morskie fale. Sypialnia powinna być pomieszczeniem o lekkim charakterze, w którym łatwo się zrelaksować - tutaj świetnie sprawdzą się bańki mydlane, fototapety z diamentami lub te dające poczucie głębi.

Poniżej znajdziecie 18 fototapet wybranych specjalnie dla Was przez naszą redakcję! Może któraś z nich wpadnie wam w oko?