Dodatki do mieszkania w morskim klimacie

Dodatki do mieszkania w morskim klimacie to absolutny hit ostatnich miesięcy. Przywołują na myśl wspomnienia wakacji, słonecznej plaży i upragnionego urlopu. Dodatki w stylu marynistycznym cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w sezonie letnim - wnętrza urządzone w morskim, letnim klimacie to świetny pomysł na aranżację mieszkania nie tylko w sezonie letnim. Dzięki temu, przez cały rok będziemy czuli urok wakacyjnych chwil!

Dodatki do mieszkania w morskim klimacie - co wybrać?

Dodatki w morskim klimacie świetnie sprawdzą się w każdych wnętrzach. Dodają świeżości i wprowadzają atmosferę spokoju, odpoczynku i błogiego lenistwa. Dzięki wnętrzom urządzonym w stylu marynistycznym nasze mieszkanie przez cały rok będzie przypominało nam wakacyjne chwile. Świetnym pomysłem na aranżacje mieszkania dodatkami w morskim klimacie jest obraz  z morskim widokiem, ręcznie wykonana drewniana skrzynia, kanapa w odcieniu błękitu, poduszka z marynistycznym motywem kotwicy oraz wisząca lampa w niepowtarzalnym stylu. Dzięki tym dodatkom w naszym mieszkaniu przez cały rok będzie panowała iście wakacyjna aura!

Dodatki w morskim klimacieDodatki w morskim klimacie fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook

Styl marynistyczny - podpowiadamy!

Dodatki w stylu marynistycznym od kilku sezonów cieszą się dużym zainteresowaniem i popularnością. Moda na dodatki w morskim klimacie jest wręcz ponadczasowa. Trudno się dziwić, elementy marynistyczne pasują do niemal każdego wnętrza, odświeżając je i wprowadzając niezwykłą, beztroską atmosferę. Ciekawym pomysłem na dodatki w morskim klimacie jest tapicerowana skrzynia przedstawiająca latarnie morskie, dywan i poduszka z marynarskim wzorem, lampa, ozdobna kotwica i lampion - także nawiązujący do marynistycznych dekoracji.

Styl marynistyczny - dodatkiStyl marynistyczny - dodatki fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook

Dodatki do mieszkania w morskim klimacie - propozycje

Morskie dodatki najlepiej sprawdzą się w jasnych wnętrzach, najlepiej w odcieniach bieli i błękitu. W zależności od stylu w jakim chcemy utrzymać nasze mieszkanie zdecydujemy o ilości dodatków w morskim klimacie. Jeśli marzą Ci się wnętrza w marynistycznym stylu warto postawić na proste, drewniane meble, naturalne tkaniny i materiały. Jeśli chcemy dodać wnętrzom morskiego klimatu, warto postawić na drewno malowane na biało, najlepiej jeśli są widoczne nierówności i sęki. Dzięki temu mieszkanie będzie jeszcze bardziej klimatyczne i przytulne. Świetnie sprawdzi się fotel w paski z przewagą bieli i błękitu, obraz ścienny z wizerunkiem łodzi, lampa wykonana z surowej liny oraz poduszka, bieżnik czy dekoracyjny żagiel.

Styl marynistyczny - dodatkiStyl marynistyczny - dodatki fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook

Chcesz nadać swoim wnętrzom morskiego klimatu? Uwielbiasz plażę, słońce i morskie fale? Marzy Ci się wakacyjny klimat w Twoim mieszkaniu? To proste! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 18 produktów inspirowanych stylem marynistycznym, dzięki którym w Twoim mieszkaniu przez cały rok będzie panował prawdziwie wakacyjny, słoneczny klimat!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.