Łazienka w romantycznym stylu

W urządzaniu wnętrz króluje obecnie prostota, stonowane barwy, szarości oraz minimalizm. Jak urządzić łazienkę, by zachowując te proporcje, jednocześnie mając pomieszczenie pełne ciepła i subtelności? Idealna będzie łazienka w stylu romantycznym.

Niejeden z nas marzy po męczącym dniu o kąpieli w wannie pełnej piany, w łazience, która wprawi nas w nastrój błogiego lenistwa.  W każdym drzemie, chociaż nutka romantyzmu, a łazienka w pięknych pastelowych kolorach połączona z kwiatowymi ornamentami na dodatkach sprawi, że stworzymy niepowtarzalny klimat do kąpieli i urządzenia domowego SPA.

Niejeden z nas marzy po męczącym dniu o kąpieli w wannie pełnej piany, w łazience, która wprawi nas w nastrój błogiego lenistwa.  W każdym drzemie chociaż nutka romantyzmu, a łazienka w pięknych pastelowych kolorach połączona z kwiatowymi ornamentami na dodatkach sprawi, że stworzymy niepowtarzalny klimat do kąpieli i urządzenia domowego SPA.

Różowa łazienka

Łazienka w romantycznym stylu, różowa łazienkaŁazienka w romantycznym stylu, różowa łazienka fot. Homebook, okazje.info fot. Homebook, okazje.info

Od zawsze romantyzm kojarzy się z kolorem różowym, to właśnie ten odcień charakterystyczny jest dla stylu romantycznego. Żadna inna barwa nie wprowadzi do łazienki tyle ciepła oraz harmonii. Pięknie będzie się komponował również z beżowymi dodatkami. Zyskamy pełną harmonii i subtelności łazienkę. Romantyczna łazienka pełna różów to z pewnością idealne rozwiązanie dla osób wrażliwych o ciepłym usposobieniu. Różowe światełka, dodatki na umywalkę ogromna wanna dla dwóch osób, różowe kwiatowe płyny do kąpieli wprowadzą nas w niepowtarzalny klimat oraz nadadzą zmysłowości.

Beż niejedno ma imię

Beżowa łazienka w romantycznym styluBeżowa łazienka w romantycznym stylu fot. Ceramstic_Traverhome / Homebook, okazje.info fot. Ceramstic_Traverhome / Homebook, okazje.info

Dla wielbicieli beżów idealnym rozwiązaniem będzie urządzenie łazienki właśnie w tym kolorze. Wprowadzi to do naszego mieszkania ponadczasowość oraz pozwoli cieszyć się pięknym wystrojem pomimo przemijających trendów. Biała umywalka oraz szafki niesamowicie będą komponowały się w połączeniu z beżowymi ręcznikami oraz florystycznymi wzorami płytek. Warto również zastanowić się na niestandardowym wzorem umywalki. Do takiego wystroju idealna będzie umywalka w kształcie misy. Beżowy dywanik na podłodze sprawi, że jeszcze bardziej ocieplimy wnętrze, a wiklinowe koszyczki pozwolą na pomieszczenie wszystkich kosmetyków.

Wyraziste akcenty

Wyraziste dodatki w romantycznej łazienceWyraziste dodatki w romantycznej łazience fot. Ładny dom_Rafał Lipski / Homebook, okazje.info fot. Ładny dom_Rafał Lipski / Homebook, okazje.info

Dla osób lubiących odważne rozwiązania, dobrym pomysłem będzie urządzenie łazienki w bieli, dodając rzucające się w oczy dodatki. Ogniście czerwone lub fuksjowe ręczniki, dywanik, kubeczki lub grzejnik, który posłuży jako suszarka na ręczniki. Jeśli te dodatki będą w intensywnym kolorze, z pewnością pobudzą zmysły oraz nadadzą łazience charakteru.

Łazienka jest miejscem w naszym domu, w którym czujemy się najbardziej prywatnie, dlatego powinniśmy zadbać o to, by czuć się w tym pomieszczeniu bardzo komfortowo. Romantyczny styl w naszej łazience pozwoli na całkowite wyciszenie oraz dużą dawkę relaksu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.