Dodatki do mieszkania z Marilyn Monroe

Dodatki do mieszkania z wizerunkiem Marilyn Monroe to marzenie niejednego kinomana. Któż z nas nie zachwycał się jej urodą, wdziękiem i bogatą osobowością? Nie bez powodu, Marilyn Monroe stała się jedną z największych ikon Hollywood lat 50. i 60. Jej fenomen trwa nieprzerwanie od ponad połowy wieku i nic nie wskazuje na to, by miało to ulec zmianie. Nic dziwnego, że dodatki z jej wizerunkiem cieszą się tak wielką popularnością i zainteresowaniem!

Dodatki do mieszkania z Marilyn Monroe - propozycje

Dodatki z motywem Marilyn Monroe to trend utrzymujący się od wielu sezonów. Moda na przedmioty z wizerunkiem idola jest wciąż bardzo powszechna. Jest to z pewnością gratka zwłaszcza dla miłośników kina i talentu gwiazdy lat 50. i 60. Jeśli marzą Ci się dodatki z  Marilyn, warto udekorować swoje mieszkanie obrazem z jej wizerunkiem. Na rynku dostępne są także zegary, poduszki, a nawet parawany ze zdjęciem Marilyn Monroe. Dzięki tym dodatkom, nasze mieszkanie będzie nie tylko stylowe i nowoczesne, ale także bardzo klimatyczne i przytulne.

Dodatki do mieszkania z Marilyn MonroeDodatki do mieszkania z Marilyn Monroe fot. Sylwester Rejmer/ fot. okazje.info, homebook fot. Sylwester Rejmer/ fot. okazje.info, homebook

Dodatki do mieszkania - w blasku Marilyn Monroe

W aranżacji wnętrz z wykorzystaniem dodatków z Marilyn Monroe ważne jest zachowanie odpowiednich proporcji. Prócz obrazów, które świetnie dopełnią wnętrza, ciekawym pomysłem będzie wieszak z wizerunkiem Marilyn Monroe. Dobrze postawić na klasyczne barwy - odcienie szarości, bieli i czerni. Dzięki temu z łatwością połączymy dodatki z Marilyn Monroe z lampą, wazonem czy żyrandolem!

Dodatki do mieszkania  z Marilyn MonroeDodatki do mieszkania z Marilyn Monroe fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook

W gwiazdorskim stylu - wybierz dodatki z Marilyn Monroe

Moda na dodatki z Marilyn Monroe nie przemija. Wśród bogatej oferty przedmiotów z wizerunkiem legendy Hollywood największym zainteresowaniem cieszą się wciąż portrety i plakaty. Na rynku dostępne są zarówno obrazy będące kadrami z filmów, jak i sesji zdjęciowych. Dodatki z wizerunkiem Marilyn świetnie będą komponować się z szarą lampą stojącą, błękitną poduszką czy żyrandolem. Dzięki temu nasze mieszkanie będzie nie tylko stylowe, ale i wyjątkowo klimatyczne!

Dodatki z Marilyn MonroeDodatki z Marilyn Monroe fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook fot. homebook/ fot. okazje.info, homebook

Marzą Ci się wnętrza w prawdziwie gwiazdorskim stylu? Fascynuje Cię postać Marilyn Monroe i chcesz udekorować swoje wnętrza dodatkami z jej podobizną? Nic prostszego! Poniżej znajdziesz 18 przedmiotów inspirowanych Marilyn Monroe. Dzięki nim, Twoje wnętrza nabiorą wyjątkowego i niepowtarzalnego klimatu w iście filmowym wydaniu!

Więcej o: