TREND: słoiki ze słomką i butelki z pojemnikiem na owoce

Słoik ze słomką? Butelka z pojemnikiem na owoce? Brzmi może i dziwnie, ale picie z takich naczyń stało się bardzo modne. Przedstawimy najciekawsze kolorowe słoiki i bidony, z których picie ulubionych napoi sprawi mnóstwo radości oraz idealnie wpisze się w panujący trend!

Dbanie o siebie i zdrowe odżywianie stało się bardzo modne. Coraz częściej myślimy nad tym co jemy i jak jemy. Wraz z pojawieniem się mody na bycie fit w sklepach zaczęły pojawiać się oryginalne pojemniki do picia. Cieszą kolorami nie tylko oczy, zachwycają wzorami i pozwalają poczuć się modnym.

Słoik ze słomką

Trend: słoik ze słomkąTrend: słoik ze słomką fot. okazje.info fot. okazje.info

Wygodne w użyciu, tanie i pięknie się prezentujące. Coraz częściej na ulicy spotykamy osoby idące ze słoiczkiem w ręku sączących ulubiony napój. Warto zaopatrzyć się w słoik ze słomką nie tylko ze względu na panującą modę. Kubek niesie za sobą szereg zalet. Picie przez słomkę powoduje, że pijemy więcej płynów, a powszechnie wiadomo, że powinniśmy ich spożywać co najmniej 1,5 litra dziennie. Kubek słoiczek ze słomką dodatkowo jest bardzo wygodny.

Słoik z uchwytem jest również bardzo oryginalny. Dzięki niemu w efektowny sposób możemy też wypić własnoręcznie przygotowany pyszny koktajl ze świeżych owoców. Słoiczek z barwną nakrętką i uroczą słomką stanie się naszym niezbędnikiem w tym sezonie. Takie naczynia coraz częściej sprawdzą się też podczas letnich przyjęć w ogrodzie.

Butelka z pojemnikiem na owoce

Trend: Butelka z pojemnikiem na owoceTrend: Butelka z pojemnikiem na owoce fot. okazje.info fot. okazje.info

Picie wody to wspaniały nawyk. Wśród nas z pewnością jest mnóstwo smakoszy i wielbicieli wody smakowej. Niestety taka woda kupowana w butelce w sklepie posiada dodatki konserwujące. Dla osób dbających o nienaganną figurę i zdrowe odżywianie została stworzona niesamowita opcja - butelka z pojemnikiem na owoce. Miłośnicy wody smakowej mają możliwość stworzenia własnego napoju. Butelka posiada w środku probówkę, do której wrzucamy ulubione owoce lub zioła a gdy zalejemy je przefiltrowaną wodę zyskamy zdrową wodę pozbawioną konserwantów. Dodatkowo możemy wrzucić kostki lodu, które wzbogacą smak wody.

Trend: słoik i butelka z pojemnikiem

Trend: słoiki ze słomką i butelki z pojemnikiem na owoceTrend: słoiki ze słomką i butelki z pojemnikiem na owoce fot. okazje.info fot. okazje.info

Stopniowo zaczęły pojawiać się również inne warianty słoików do picia oraz butelek. Wszystko zgodnie z nowymi panującymi trendami, dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.

Jeszcze do niedawna hasło "słoik" miało wydźwięk pejoratywny, szczególnie w Warszawie, gdzie tak nazywani są przyjezdni mieszkańcy. Obecnie w wielu modnych restauracjach oraz barach właśnie ze słoików podawane są napoje oraz jedzenie. Pomimo tego, że na początku wydawało nam się dziwne picie ze słoika, aktualnie nam się to podoba i świetnie wpisuje w panujący trend.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.