Filmowe dodatki do mieszkania - wnętrza z motywem gwiazd Hollywood

Filmowe dodatki do mieszkania to świetne rozwiązanie zarówno dla miłośników kina, jak i zwolenników nowoczesnych, stylowych wnętrz. Dodatki do mieszkania w filmowym stylu to trend, który od kilku sezonów zyskuje na popularności. Dzięki nim w Twoim mieszkaniu zapanuje iście filmowa aura.

Filmowe dodatki do mieszkania z wizerunkiem Audrey Hepburn 

Filmowe dodatki do mieszkania, fot. Homebook

Filmowe dodatki do mieszkania od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Któż z nas nie oglądał kultowych filmowych produkcji i nie podziwiał urody gwiazd Hollywood? Ikony kina - Marilyn Monroe czy Audrey Hepburn - od lat inspirują ludzi na całym świecie. Miłośnicy kina wręcz prześcigają się w dodatkach inspirowanych kultowymi filmami. Jeśli marzą Ci się wnętrza w prawdziwie filmowym stylu, świetnym pomysłem będzie obraz z wizerunkiem Audrey Hepburn oraz legendarnego Jamesa Bonda. Można także udekorować mieszkanie poduszką ze zdjęciem ulubionej aktorki. Dzięki temu nasze mieszkanie będzie wyjątkowo przytulne i klimatyczne!

Dodatki do mieszkania z wizerunkiem gwiazd Hollywood

Filmowe dodatki do mieszkania, fot. Homebook

Nie masz pomysłu na mieszkanie w filmowym stylu? Nic prostszego - wystarczy sięgnąć po obrazy czy tapety z wizerunkiem Twojej ulubionej filmowej gwiazdy. Świetnym pomysłem będzie także zegar ścienny ze zdjęciem Marilyn Monroe. Na rynku dostępne są także obrazy przedstawiające kadry z kultowych amerykańskich produkcji. Czarno-białe i kolorowe, portrety i kadry z filmów - niezależnie od tego na które filmowe dodatki się zdecydujesz, Twoje mieszkanie będzie wyglądało wyjątkowo i stylowo!

Najpiękniejsze filmowe dodatki do mieszkania - propozycje

Dodatki do mieszkania z motywem filmowym, fot. Homebook

Marzą Ci się wnętrza udekorowane filmowymi dodatkami? Kochasz legendarne filmowe produkcje i marzą Ci się wnętrza w tym stylu? Znakomitym rozwiązaniem dla miłośników kina będzie zegar z wizerunkiem ulubionej filmowej gwiazdy oraz tapeta ścienna przedstawiająca kadry z filmu. Całość wnętrza świetnie dopełni stylowa wisząca lampa, modny czarny stolik w czarnym kolorze, sofa oraz krzesła. Dzięki dodatkom w filmowym stylu, każdy miłośnik kina może nadać swoim wnętrzom niezwykły charakter i wyjątkową atmosferę.

Więcej o:
Copyright © Agora SA