Czas na lato: najciekawsze kosze piknikowe

Urszula Markiewicz
16.07.2016 14:00
Za oknem lato w pełni. To idealny czas by spędzać go aktywnie na dworze. Jedną z możliwości jest piknik w ogrodzie czy naszym ulubionym parku. Co zrobić by dobrze się do niego przygotować. Jak wybrać najlepsze kosze piknikowe? Przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych porad.

Kosz - jaki najlepiej wybrać?

Aby dobrze wybrać odpowiedni kosz piknikowy, warto zastanowić się czego naprawdę potrzebujemy. Po pierwsze pomyślmy o rozmiarze. Producenci mają do zaoferowania wiele ciekawych modeli - małych, średnich bądź dużych koszy. Możemy kupić kosz z pełnym wyposażeniem, bądź sami je skompletować. Jeśli zdecydujemy się na pierwszy wariant, kosze może zawierać zestaw sztućców (widelce, noże, łyżki), talerze, kieliszki, szklanki na napoje, a nawet korkociąg. Ceny takich podstawowych koszy z wyposażeniem zaczynają się od 175 zł. Kosze mogą być zrobione z różnych materiałów - drewna, tworzywa lub wikliny.

Jakie kosze na piknik?Jakie kosze na piknik? Fot. okazje.info Fot. okazje.info

Piknik zamiast grilla

Tradycyjny wypad na grilla to za mało? Chcesz spędzić czas inaczej? Polecamy piknik! Leniwe wylegiwanie się na kocu i jedzenie przyrządzonych w domu frykasów to świetna zabawa! Piknik możemy urządzić we własnym ogródku, lesie czy parku. To świetny pomysł na letni odpoczynek. Ilość osób? Nieograniczona!

Jakie są najciekawsze kosze piknikowe?Jakie są najciekawsze kosze piknikowe? Fot. okazje.info, homebook Fot. okazje.info, homebook

Kosz piknikowy i inne dodatki - zainspiruj się!

Poza koszem piknikowym ważnymi dodatkami są także koce czy narzuty do siedzenia. Bez nich nie ma prawdziwego pikniku! Leniuchom polecamy wygodniejszą opcję - leżaki. Poza koszem istotną rolę odgrywa jedzenie, które mamy zamiar zaserwować, warto wybrać ciekawe i świeże propozycje na ten letni czas dla naszych gości.

Jakie są najlepsze kosze piknikowe?Jakie są najlepsze kosze piknikowe? Fot. okazje.info, homebook Fot. okazje.info, homebook

Lato w pełni! Nie pozostaje nam nic innego jak korzystanie z pięknej pogody. Jeśli jesteście miłośnikami spędzania czasu na łonie natury, warto wybrać sobotnie popołudnie na najlepszy piknik tych wakacji! Producenci mają do zaoferowania wiele oryginalnych produktów. Poniżej prezentujemy 18 najciekawszych dodatków nawiązujących do tematyki piknikowej, dzięki którym przeniesiecie się na zieloną trawkę i poczujecie prawdziwy wakacyjny klimat.

Zobacz wideo
Więcej o: