Aranżacja nowoczesnej kuchni - dodatki

Aranżacja nowoczesnej kuchni charakteryzuje się prostą i minimalistyczną formą. Nie wymaga dużych zmian pomieszczenia. Nowoczesna kuchnia to wizytówka współczesnego stylu. Przy dobieraniu dodatków można pozwolić sobie na dużą wolność i fantazję. Projekty kuchni są coraz bardziej oryginalne i zachęcają do złapania wnętrzarskiego bakcyla!

Nowoczesne kuchnie - dlaczego warto wybrać?

Taka kuchnia jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie przestrzeń w mieszkaniu. Pomieszczenie w tym stylu jest pełne światła i odznacza się dużą swobodą jeśli chodzi o rozmieszczenie mebli. Styl nowoczesny charakteryzuje się minimalizmem i wyrazistymi akcentami. Dlatego też możemy wybrać dużo ciekawych dodatków.

Aranżacje kuchni nowoczesnej.Aranżacje kuchni nowoczesnej. Fot. Radosław Wojnar, okazje.info, homebook Fot. Radosław Wojnar, okazje.info, homebook

Projekty kuchni - przykłady

Kuchnia otwarta na pokój dzienny, czyli połączona z jadalnią i z dodatkami loftowymi jest świetnym rozwiązaniem, dla wszystkich, którzy cenią sobie surowość i wyrazisty charakter mieszkania. Kuchnia w takim stylu może mieć dodatki nawiązujące do fabrycznego klimatu: cegły pochodzące ze starego budynku (hit!), przeszklone witryny, czy krzesła wykonane z metalu. Możemy także dodać do tego lakierowane na czarno płyty MDF.

Aranżacje nowoczesnej kuchni.Aranżacje nowoczesnej kuchni. Fot. Monika Filipiuk-Obałek, okazje.info, homebook Fot. Monika Filipiuk-Obałek, okazje.info, homebook

Aranżacje kuchni - zrób to sam!

Aranżacje kuchni możemy przeprowadzić sami. Jeśli pomieszczenie jest w stylu nowoczesnym, możemy podkreślić jego charakter nawet kilkoma drobiazgami. W przypadku kuchni w odcieniach bieli wystarczy dodać dodatki takie jak: niebieskie stołki, czy przybory kuchenne w kolorze fuksji - to z pewnością ożywi pomieszczenie. Ciekawym rozwiązaniem jest także bardzo popularna szachownica na ścianie, możemy dodać do niej czarne lampy, bądź białe meble.

Aranżacje kuchni - dodatki.Aranżacje kuchni - dodatki. Fot. Mariusz Purta, okazje.info, homebook Fot. Mariusz Purta, okazje.info, homebook

Nowoczesna kuchnia jest dla wszystkich tych, którzy cenią sobie prostotę, minimalizm i uniwersalizm. Jeśli jesteśmy jej fanami, czas najwyższy by kuchnia marzeń stała się realna! Zastanawiacie się jak to zrobić? Nic prostszego! Przed wami 18 najciekawszych dodatków, które pozwolą wprowadzić w życie przygotowanie nowoczesnej kuchni.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.