Nowy katalog IKEA 2017 - najciekawsze nowości

Premiera nowego katalogu IKEA 2017 zbliża się wielkimi krokami. W Polsce pojawi się on pod koniec sierpnia, ale już dziś pokazujemy Wam najciekawsze nowości. Wśród nich znajdziecie m.in. stoliki, nowe blaty i fronty szafek kuchennych, modułowe kanapy czy oryginalne akcesoria.

Nowy katalog IKEA 2017 pełny będzie akcesoriów, które pomogą nam urządzić dom "szyty na miarę". Szwedzka sieć namawia do odrzucenia oczekiwań innych i postawienia na swoje potrzeby. Nie musimy mieć wszystkich krzeseł takich samych, nie musimy stawiać w salonie olbrzymiej kanapy, nie musimy mieć wielkiej kuchni tylko dlatego, że "tak trzeba". Dom urządzamy tak jak chcemy i dopasowujemy go do naszych potrzeb! Oto najciekawsze nowości z nowego katalogu IKEA 2017!

Katalog IKEA 2017 - stoliki i szafki

Naszą uwagę zwróciły dwa stoliki. Pierwszy - nowoczesny i ażurowy stolik KVISTBRO wykonany jest z metalu. Pod blatem znajduje się "kosz" to przechowywania drobiazgów - książek, kolorowych włóczek czy dziecięcych zabawek. Stolik GLADOM urzeka prostą, minimalistyczną formą. Dostępny jest w dwóch modnych odcieniach - "przygaszonej" zieleni i żółci. Nowością są również metalowe szafki LIXHULT - można je powiesić na ścianie lub dodać im nóżki i postawić na ziemi. Ciekawie prezentuje się nowy system do przechowywania - ELVARLI, pozwalający na całkowite dostosowanie szafy do potrzeb domowników.

Nowy katalog IKEA 2017Nowy katalog IKEA 2017 Fot. IKEA Fot. IKEA

Katalog IKEA 2017 - kanapy i fotele

Musimy przyznać, bujany fotel GRONADAL od razu podbił nasze serca. Projektantka - Lisa Hilland, zdecydowała się na nowo zinterpretować tradycyjny mebel. Fotel to znakomite połączenie wietnamskiego rzemiosła i nowoczesnego, skandynawskiego wzornictwa. Modułowe kanapy VALLENTUNA pozwalają na kreowanie przestrzeni według własnych potrzeb. Sprawdzą się nawet w najmniejszych wnętrzach.

Nowy katalog IKEA 2017Nowy katalog IKEA 2017 Fot. IKEA Fot. IKEA

Katalog IKEA 2017 - blaty, fronty szafek kuchennych, zlewy

W nowym katalogu IKEA 2017 pojawiło się sporo elementów wyposażenia kuchni. Warto zwrócić uwagę na kolekcję zlewów NORRSJON & HILLESJON dostępnych w różnych kształtach. Podoba nam się ich industrialna stylistyka! Niesamowite są nowe fronty szafek kuchennych KALVIA zaprojektowane przez Martina Bergstroma. To zdecydowanie propozycja dla odważnych. Inną ciekawostką jest blat kuchenny BARKABODA. Wzór w jodełkę na blacie? Czemu nie!

Nowy katalog IKEA 2017Nowy katalog IKEA 2017 Fot. IKEA Fot. IKEA

Katalog IKEA 2017 - dekoracje i akcesoria

Oczywiście nie mogło zabraknąć ciekawych dekoracji i akcesoriów. Spodobały nam się dekoracyjne naklejki ścienne KLATTA w kształcie ram do obrazów. Stworzenie domowej galerii sztuki jest teraz bardzo proste! Ciekawe są również dywany, które można wykorzystać zarówno w domu, jak i na tarasie czy balkonie. Naszymi faworytami są jednak małe lampki nocne VARV dostępne w trzech modnych kolorach. Mają specjalny klips, dzięki czemu łatwo można je przytwierdzić do ramy łóżka.

Nowy katalog IKEA 2017Nowy katalog IKEA 2017 Fot. IKEA Fot. IKEA

Premiera nowego katalogu IKEA 2017 to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń branży wnętrzarskiej. Jeśli i Wy nie możecie się doczekać, aż trafi do Waszych domów, zobaczcie kilka produktów utrzymanych w stylistyce IKEA:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.