Kuchnia w bloku, czyli metamorfoza w mieszkaniu Olgi

Karolina Mucha
07.12.2016 13:00
Bardzo często chcemy coś zmienić w naszym mieszkaniu, jednak od pomysłu do czynu jest jeszcze długa droga. Metamorfoza w kuchni zawsze przysparza dużo kłopotu. Jak sprawić by była jednocześnie ładna i funkcjonalna? Wbrew pozorom to bardzo proste.

Propozycja kuchni z polskiego mieszkania

Kuchnia z polskiego mieszkaniaKuchnia z polskiego mieszkania fot. Olga/ kolaż: nokaut fot. Olga/ kolaż: nokaut

Pani Olga wraz ze swoim mężem, którzy mieszkają w bloku w Łęcznej postanowili zmienić wygląd swojej kuchni, tak by dopasować ją do reszty mieszkania. Pomimo tego, że mieli nieduże możliwości finansowe postanowili pomalować ściany, zmienić meble, płytki oraz podłogę. Efekt, jaki udało się uzyskać małżeństwu wywiera ogromne wrażenie. Więcej o metamorfozie mieszkania pani Olgi i jej męża: http://ladnydom.pl/czterykaty/1,60225,19834009,metamorfoza-kuchni-w-bloku.html

Metamorfoza kuchni - co wybrać?

Kuchnia z polskiego mieszkaniaKuchnia z polskiego mieszkania fot. Olga/kolaż: nokaut fot. Olga/kolaż: nokaut

Idąc z duchem czasu każdemu marzy się kuchnia w nowoczesnym stylu. Chcielibyśmy żeby ładnie się prezentowała, ale musi być też ona funkcjonalna, aby łatwo przygotowywało nam się posiłki dla całej rodziny. Pani Oldze i jej mężowi wystarczyły nieduże koszty, by nadać pomieszczeniu stylu. Do kuchni została wprowadzona biel połączona z szarością, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się dużo większe i jaśniejsze. Dzięki białym meblom kuchnia nabrała lekkości i skandynawskiego stylu, a brązowy blat idealnie pasuje do całej aranżacji.

Jak urządzić kuchnię w bloku?

Kuchnia z polskiego mieszkaniaKuchnia z polskiego mieszkania fot. Olga/ kolaż: nokaut fot. Olga/ kolaż: nokaut

Przy metamorfozie kuchni bardzo ważny jest dobór dodatków. Małżeństwo zdecydowało się na wiklinowe kosze oraz ozdobne pojemniki.  Zasłony w pasy oraz chodnik nadają przytulności. Zioła w doniczkach, które są bardzo łatwe w domowej uprawie pozwolą doprawić ulubione dania. Pani Olga postanowiła stworzyć otwarte przejście do jadalni, gdzie ustawiła szare krzesła, które pięknie komponują się z kuchnią.

Dzięki metamorfozie kuchnia stała się przestronna, modna, ale i z charakterem.

Chcesz przeprowadzić metamorfozę w swojej kuchni, ale nie wiesz jak dobrać meble i dodatki, by wszystko było spójne. Rynek oferuje mnóstwo odpowiednich produktów, które przedstawiamy poniżej.

Zobacz wideo

Zapisz

Więcej o: