Praktyczne i kolorowe dodatki do łazienki

Łazienka nie musi i nie powinna być nudna. Kolorowe dodatki do łazienki są w stanie całkowicie odmienić jej design. Warto wybrać jeden kolor, jak i łączyć ze sobą różne odcienie, dzięki czemu łazienka będzie pełna energii. Jakie dodatki wybrać? Przedstawiamy praktyczne i kolorowe akcesoria do łazienki.

Niektóre akcesoria do łazienki są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Wieszak na ręczniki, mydelniczka, dozownik na mydło, koszyki na kosmetyki to dla nas niezbędne dodatki do łazienki . Jednak, gdy w łazience wieje nudą warto zdecydować się na te drobiazgi w intensywnych kolorach. Niebieski, fiolet czy pomarańcz to kolory idealne. Zobacz, jak ze smakiem wprowadzić je do twojego wnętrza.

Niebieskie dodatki do łazienki

Homebook/ materiały prasowe

Niebieskie akcesoria do łazienki pozwolą wnieść do wnętrza dekoracyjny zamysł oraz odrobinę morskiego klimatu. Dawniej kolor niebieski w łazience był kolorem naturalnym, stosowano niebieskie ściany lub podłogę. Dziś to już przeżytek. Nowoczesna łazienka to kolorowe dodatki. Mydelniczka i dozownik na mydło w intensywnym niebieskim odcieniu czy wieszak na ręcznik to drobiazgi, ale wprowadzenie ich da nowy akcent w pomieszczeniu. Granatowy dywanik i łazienkowa miska dopełnią wizerunek całej aranżacji. Wszystkie dodatki w jednym kolorze zharmonizują całą łazienkę.

Fioletowe dodatki do łazienki

Sylwester Rajmer/ materiały prasowe

Kolor fioletowy znany jest ze swoich terapeutycznych właściwości. Ze względu na swoje ciepło z pewnością załagodzi stres oraz zmęczenie po całym dniu i pozwoli się w pełni zrelaksować. Fioletowe dodatki do łazienki dodadzą zmysłowości w jej wystroju. Głębokie odcienie trochę przyciemnią wnętrze, natomiast jasne dodadzą romantyzmu, subtelności oraz delikatności. Wybór fioletowych dodatków jest szeroki ze względu na różne odcienie fioletu. Zbliżone do siebie odcienie nie wprowadzą zbytecznego chaosu do aranżacji.

Pomarańczowe dodatki do łazienki

Homebook/ materiały prasowe

Nowoczesne łazienki najczęściej urządzane są w bieli lub szarościach. Dodatki w kolorze pomarańczowym zenergetyzują wnętrze i wprowadzą do niego mnóstwo ciepła. Jednak ze względu na wyrazistość tego koloru powinniśmy stosować go z rozwagą, by łazienka nie stała się zbyt jaskrawa. Z białą lub szarą łazienką wspaniale będzie komponował się dywanik łazienkowy z odcieniem pomarańczy. Pomarańczowe gadżety do łazienki : mydelniczka, kubek oraz ręcznik umilą codzienną higienę. Natomiast lampa z pomarańczowym przewodem oświetli naszą twarz podczas robienia makijażu.

Akcesoria łazienkowe kupione w zestawie będą ze sobą pięknie współgrały oraz unikniemy nadmiaru wzorów i odcieni. Jednak, gdy chcemy stworzyć aranżację z różnymi odcieniami możemy kupić akcesoria z różnych kolekcji i sklepów.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.