Duża łazienka - jak ją urządzić?

Urszula Markiewicz
09.08.2016 16:30
Łazienka to miejsce, w którym spędzamy dużo czasu. Każdemu z nas marzy się duża i wygodna wanna, szczególnie ta wolno stojąca. Jak zaaranżować pomieszczenie by w pełni odpowiadało naszym potrzebom? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych porad dzięki, którym duża łazienka nabierze wyjątkowego charakteru!

Projekty łazienek - propozycje

W zależności od tego jaką łazienkę posiadamy - dobieramy armaturę i akcesoria. W przypadku dużej łazienki, możemy pozwolić sobie na pełną dowolność! Przestrzeń, która nas nie ogranicza daje szerokie pole wyboru. Może być to łazienka angielska, klasyczna, z elementami 3D czy industrialna. Tylko od nas zależy jaki wybierzemy styl.

Aranżacje łazienek - przykładyAranżacje łazienek - przykłady Fot. Ewelina Golinowska, EG Projekt Fot. Ewelina Golinowska, EG Projekt

Wanna - jak ją wybrać?

Wanna stanowi jeden z centralnych punktów naszego pomieszczenia. Poza nią ważną rolę odgrywa także prysznic. Na rynku dostępne są różne alternatywy wanien. Dużą popularnością cieszą się wanny prostokątne, dostępne w różnych modelach i kolorach, są także łatwe w obudowie. Poza nimi, w dużej łazience możemy umieścić wanny wolno stojące, które idealnie wpisują się do tej przestrzeni. Są eleganckie i stylowe.

Jakie dodatki do łazienki?Jakie dodatki do łazienki? Stylizacja: Eva Milczarek, Fot. Radosław Wojnar, Projekt: Wnętrza Katarzyna Mikulska-Sękalska/Arranged Stylizacja: Eva Milczarek, Fot. Radosław Wojnar, Projekt: Wnętrza Katarzyna Mikulska-Sękalska/Arranged

Nowoczesne łazienki

Nowoczesne łazienki charakteryzują się minimalizmem i wyrazistymi dodatkami. Taki trend, odnajdzie się świetnie w dużej przestrzeni. Dzięki temu, możemy zaaranżować nasze wnętrze w szarościach i beżach, jak również obłożyć łazienkę oryginalnym gresem lub płytkami ceramicznymi.

Jakie dodatki do łazienki?Jakie dodatki do łazienki? Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Jeśli marzy nam się duża łazienka, warto zainwestować w nią swój czas i chęci! Wystarczy kilka dodatków by pomieszczenie było bardziej przestronne. Poniżej proponujemy 18 dodatków "z pazurem", które sprawią, że Twojego wnętrza będzie niepowtarzalne.

Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Zobacz wideo
Więcej o: