Domy gwiazd - zobacz jak mieszka Ewa Błaszczyk

Martyna Trębacz
18.08.2016 13:00
Mieszkania gwiazd zawsze wzbudzały powszechne zaciekawienie. Trudno się dziwić - często Ci, których podziwiamy są dla nas wyznacznikiem stylu i dobrego smaku. Wielu wzoruje się na swoich idolach, naśladując ich w różnych aspektach życia. Dziś prezentujemy jak wnętrza swojego domu urządziła Ewa Błaszczyk - jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Podejrzyj jak mieszka Twoja ukochana gwiazda i zainspiruj się!

Mieszkanie gwiazd - jak mieszka Ewa Błaszczyk?

Dom Ewy Błaszczyk jest miejscem niezwykłym z kilku powodów. Aktorka mieszka tam ze swoją córką - Marianną Janczarską. Przed laty ich dom tętnił życiem. Prócz Ewy Błaszczyk i Mani mieszkali w nim druga córka - Ola i mąż -  Jacek Janczarski. W 2000 roku w przeciągu kilku miesięcy rodzinną sielankę przerwały dwa dramaty. Nagła śmierć Jacka Janczarskiego i wypadek Oli, która zakrztusiła się tabletką w skutek czego od 16 lat jest w śpiączce. Dom Ewy Błaszczyk pełni w jej życiu rolę oazy, miejsca, gdzie po trudach dnia może odpocząć i zregenerować siły na następny dzień. Nie spędza w nim wiele czasu - w chwilach wolnych od pracy można ją spotkać w fundacji "Akogo" którą założyła po wypadku córki. Jak mieszka Ewa Błaszczyk, jakie kolory dominują w jej domu? Zobacz jak wyglądają wnętrza jej domu i zainspiruj się!

Mieszkanie Ewy BłaszczykMieszkanie Ewy Błaszczyk fot. Domosfera.pl fot. mat. Domo+

Domy gwiazd - Ewa Błaszczyk

Aktorka może się pochwalić dużą powierzchnią - jej dom ma niemal dwieście metrów. Ewa Błaszczyk tworzyła go jeszcze z mężem Jackiem Janczarskim. W salonie znajduje się jasny, nastrojowy kominek oraz kolorowe fotele, które od razu przykuwają uwagę. Salon połączony jest niewielką kuchnią, tworząc razem ciekawe połączenie różnych stylów. Tuz obok salonu znajduje się gabinet aktorki. Całą ścianę zdobi półka z kasetami VHS, w pokoju znajduje się także porcelanowy telefon, zdjęcia ze spektakli teatralnych oraz charakterystyczna, czerwona budka telefoniczna - rodem z Londynu. Co ciekawe, za gabinetem Ewa Błaszczyk urządziła... saunę! To właśnie w niej po trudach dnia odpoczywa i zbiera siły!

Mieszkanie Ewy BłaszczykMieszkanie Ewy Błaszczyk fot. Domosfera.pl fot. mat. Domo+

Aranżacja mieszkania Ewy Błaszczyk - zobacz i zainspiruj się!

Mieszkanie Ewy Błaszczyk to prawdziwa kompilacja stylów i kolorów. Choć na ścianach dominuje biel, meble i dodatki wnoszą koloryt i nieco szaleństwa. Aktorka zdecydowała się zarówno na drewnianą, dużą szafę, jak i nieco ekstrawaganckie, utrzymane w stylu vintage duże, czerwone biurko! Biurko to nie jedyny element mieszkania w odcieniu czerwieni. W gabinecie Ewy Błaszczyk można dostrzec czerwony zasłony oraz kwiecistą sofę z elementami koloru czerwonego. Całość dopełniają fotografię, płyty, książki oraz lampy. I choć nie da się ukryć, że wyjątkowy klimat tego miejsca tworzy w dużej mierze sama gospodyni to mieszkanie Ewy Błaszczyk jest dowodem na to, że nawet łącząc wiele stylów i z pozoru niepasujących do siebie kolorów można osiągnąć ciekawy i wyjątkowy efekt!

Mieszkanie Ewy BłaszczykMieszkanie Ewy Błaszczyk fot. Domosfera fot. mat. Domo+

Marzą Ci się wnętrza w stylu domu Ewy Błaszczyk? Chciałbyś stworzyć przytulne i klimatyczne mieszkanie w stylu swojej ulubionej gwiazdy? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które pozwolą Ci urządzić swoje wnętrza w stylu domu Ewy Błaszczyk!

Zobacz wideo
Więcej o: