3 najmodniejsze dodatki do łazienki

Modne dodatki do łazienki marzą się większości z nas. Warto tak urządzić naszą łazienkę, by nie tylko spełniała swoją podstawową funkcję, ale także zachwycała swoim wyglądem i cieszyła oko, wprowadzając dobry nastrój i wyjątkową atmosferę.

Dodatki do łazienki - oświetlenie LED

Dawniej, oświetlenie ledowe było wykorzystywane głównie jako element dekoracyjny. Dzisiaj, coraz częściej oświetlenie LED zastępuje tradycyjne światło. Warto zastosować oprawę zabezpieczoną przed wpływem wilgoci, dzięki temu można być pewny trwałości światła. Funkcjonalność oświetlenia LED powoduje, że z każdym rokiem jest ono coraz popularniejsze, a co za tym idzie coraz chętniej wybieranym oświetleniem w naszych domach.

Najmodniejsze trendy łazienkoweNajmodniejsze trendy łazienkowe fot. Osram fot. Osram

Najmodniejsze dodatki do łazienek - wanna

W tym sezonie jednym z najmodniejszych trendów jest wanna. Zwłaszcza w przypadku dużej łazienki, warto postawić na wannę, która zapewni większą wygodę i relaks podczas kąpieli niż prysznic. W zależności od stylu w jakim utrzymana jest łazienka, w stylu retro świetnie można sprawdzi się  wanna na ozdobnych nóżkach, jeśli stawiamy na nowoczesne wnętrza warto wybrać wannę o prostych, geometrycznych kształtach. W ten sposób wanna będzie pełniła nie tylko praktyczną funkcję, ale będzie także świetnym dodatkiem dekoracyjnym!

Najmodniejsze trendy łazienkoweNajmodniejsze trendy łazienkowe fot. Ferro fot. Ferro

Trendy łazienkowe - minimalizm

Jednym z najpopularniejszych trendów łazienkowych 2016 jest styl minimalistyczny. Od kilku sezonów to właśnie proste, klasyczne rozwiązania i minimalizm wiodą prym nad przepychem i bogactwem form. Jeśli chcemy by nasza łazienka była stylowa i modna, warto wyeliminować zbędne elementy i postawić na stonowane kolory. Świetnie w naszej łazience sprawdzą się odcienie beżu, zieleni i brązów, a także wykorzystanie drewna i kamienia.

Najmodniejsze trendy łazienkoweNajmodniejsze trendy łazienkowe fot. Steinberg fot. Steinberg

Marzy Ci się łazienka, dostosowana do panujących trendów i wykonana z najlepszych materiałów? Chciałbyś aby Twoja łazienka była urządzona w najmodniejszym stylu? To proste! Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które pozwolą Ci zaaranżować Twoją łazienkę tak by była klimatyczna i stylowa!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.