Mieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke

Mieszkania gwiazd intrygują, ciekawią i budzą zainteresowanie. Dla wielu ludzi styl życia gwiazdy jest inspiracją i bodźcem do zmiany. Także wnętrza mieszkania mogą być dla wielu podpowiedzią, które rozwiązania wykorzystać w swoim domu. Podejrzyj jak mieszka aktorka Katarzyna Warnke i zainspiruj się!

Domy gwiazd - jak mieszka Katarzyna Warnke?

Katarzyna Warnke - aktorka filmowa i teatralna mieszka w samym sercu Warszawy, na granicy Śródmieścia i Mokotowa. Jej mieszkanie znajduje się w niemal 100letniej kamienicy i zawiera aż dwa poziomy. Co ciekawe, przed laty znajdowały się tam siedziby rożnych organizacji. Wnętrza mieszkania Katarzyny Warnke utrzymane są w stonowanych kolorach - dominują odcienie szarości i beżu. Zobacz w jakim stylu swoje wnętrza urządziła jedna z najzdolniejszych aktorek ostatnich lat!

Mieszkania gwiazd - Katarzyna WarnkeMieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke fot. Domosfera.pl fot. mat. Domo+

Aranżacja mieszkania Katarzyny Warnke

Salon aktorki utrzymany jest w klasycznym stylu, choć  nie brakuje tam elementów w stylu vintage. Dominuje w nim drewno, przełamane białymi zasłonami i ścianami. Uwagę zwracają stare, metalowe okiennice oraz obraz Tomasza Karabowicza przedstawiający kubańskiego chłopca. Styl mieszkania można określić jako art deco. Łączy on elegancję i tajemnicę. Wnętrza mieszkania świetnie pasują do charakteru właścicielki, podkreślając jej indywidualizm i artystyczną naturę.

Mieszkania gwiazd - Katarzyna WarnkeMieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke fot. Domosfera.pl fot. mat. Domo+

Mieszkania gwiazd - zainspiruj się!

Zarówno sypialnia jak i jadalnia Katarzyny Warnke urządzona jest w klasycznym, minimalistycznym stylu. Uwagę zwraca klasyczna zastawa i oraz stół w stylu rococo, który znajduje się w jadalni aktorki. Patrząc na wnętrza mieszkania gwiazdy, trudno nie odnieść wrażenia, że każdy element jest skrupulatnie przemyślany i dopracowany. Skórzany fotel, białe krzesła czy kremowa sofa świetnie współgrają z resztą wnętrz tworząc wyjątkowy i artystyczny klimat!

Mieszkania gwiazd - Katarzyna WarnkeMieszkania gwiazd - Katarzyna Warnke fot. Domosfera.pl fot. mat. Domo+

Marzą Ci się wnętrza w gwiazdorskim stylu? Chciałbyś urządzić swoje mieszkanie w klimacie domu Katarzyny Warnke? Podoba Ci się styl, w jakim swoje mieszkanie zaaranżowała aktorka? To proste! Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które pozwolą Ci urządzić mieszkanie inspirowane stylem, w którym mieszka sama Katarzyna Warnke!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.