HIT: 3 najwygodniejsze modele łóżek

Wygodne łóżko to niezbędna rzecz w naszym domu. Jeśli jest odpowiednio dobrane możemy cieszyć się komfortem i relaksem. Jak wybrać najwygodniejszy model łóżka? To pytanie zadaje sobie wiele z nas. Poniżej prezentujemy 3 najwygodniejsze modele, z których każdy wybierze coś dla siebie!

Łóżko z zagłówkiem

To ciekawa propozycja dla osób lubiących czytać. Łóżko z zagłówkiem to wygodniejsza alternatywa, niż łóżko bez niego. Nie musimy się martwić o zabrudzenia ściany i ślady, jakie mogą pozostawić poduszki. Są różne typu zagłówków: skórzane, tapicerowane, materiałowe, czy drewniane. Mogą być niskie i wysokie, w zależności od tego jaki typ jest nam potrzebny. Takie rozwiązanie da naszej sypialni przytulny i stylowy charakter.

Materace do łóżka - jak wybrać?Materace do łóżka - jak wybrać? Fot. www.fashionbedroomfurniture.org Fot. www.fashionbedroomfurniture.org

Łóżka drewniane

Są ponadczasowe i świetnie odnajdą się w każdej sypialni. Łóżka drewniane, wykonane z wysokiej jakości materiału są ozdobą samą w sobie. Przy takim wyborze modelu, nie musimy martwić się o dodatki. Duże i widoczne łóżka przyciągną uwagę każdego. Mogą być zarówno wykorzystane przy pokoju w stylu rustykalnym i nowoczesnym. Świetnym dodatkiem do takiego rodzaju mebla, będą ręcznie wyszywane narzuty.

Najciekawsze modele łóżek.Najciekawsze modele łóżek. Fot. Purmo Fot. Purmo

Łóżka tapicerowane

To jedno z najbardziej ekonomicznych i wygodnych rozwiązań do naszego wnętrza. Odpowiednio zadbane łóżka mogą posłużyć nam na lata, a jeśli obicie nam się znudzi, możemy je bez problemu zmienić! Warto jednak pamiętać o ochronie tapicerki. Powinniśmy ją co jakiś czas odkurzać, bądź usuwać zanieczyszczenia. Na rynku jest dużo dostępnych środków czyszczących, które nie zniszczą obicia - jak ściereczki nasączone wodą.

Najwygodniejsze łóżka i materace - przykłady.Najwygodniejsze łóżka i materace - przykłady. Fot. cloudfront.ojcommerce Fot. cloudfront.ojcommerce

Jeśli chcemy by łóżko było wygodne i ergonomiczne, zainwestujmy w nie już dziś! Dobrze dobrany mebel, jest inwestycją na lata. Poniżej przedstawiamy 18 dodatków, dzięki którym nasza sypialnia nabierze wyjątkowego charakteru.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA