Jak urządzić mieszkanie dla pary?

Mieszkanie młodej pary powinno być dopasowane do ich stylu życia. Nowoczesne i przejrzyste, odpowiadające aktywnemu rytmowi, czy klasyczne z rustykalnymi elementami? Wszystko zależy od ich indywidualnych upodobań. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów, które zainspirują do wybrania najciekawszej aranżacji!

Tradycyjne wnętrza z duszą

Jeśli interesują nas meble w stylu retro, lubimy stare fotografie, to takie mieszkanie jest dla nas idealne! Możemy odkurzyć nasze strychy i znaleźć tam nie tylko niepowtarzalne pamiątki rodzinne, ale także meble, obrazy czy inne dodatki. Warto je wykorzystać w mieszkaniu, bo nadadzą mu niepowtarzalny klimat. Ciekawym rozwiązaniem są targi staroci, gdzie możemy znaleźć unikatowe stoły, krzesła, czy fotele - przy niewielkim odświeżeniu, będą się pięknie prezentować w naszym mieszkaniu.

Jak urządzić mieszkanie pary?Jak urządzić mieszkanie pary? Fot. Joanna Siedlar Fot. Joanna Siedlar

Nowoczesne mieszkanie

Szybki i aktywny tryb życia jet bardzo popularny współcześnie. Dlatego też pary często wybierają taki charakter mieszkania, stawiając na przestrzeń i funkcjonalność. Świetnie sprawdzą się tutaj rozwiązania przestrzenne z przedłużeniem kuchni i pokoju dziennego - co skupi miejsce spotkań rodzinnych właśnie w tym miejscu. Warto także pamiętać o wykorzystaniu świateł, które podkreślą nowoczesny styl mieszkania.

Mieszkanie pary nowoczesne.Mieszkanie pary nowoczesne. Fot. Łukasz Markowicz projekt Pracownia COCO Fot. Łukasz Markowicz/ projekt: Pracownia COCO

Aranżacja w bieli i czerni

Biel i czerń to klasyczne kolory wykorzystywane przy projektowaniu mieszkań. Świetnie sprawdzą się w stylu skandynawskim i prowansalskim. Jasne i duże pomieszczenia nabiorą charakteru dzięki mocniejszym akcentom. Kuchnia w bieli, z czarnymi dodatkami będzie zwracać uwagę wszystkich. Chłodne i surowe wnętrza - dadzą dużo przestrzeni w naszym mieszkaniu.

Aranżacja mieszkania pary - jakie dodatki?Aranżacja mieszkania pary - jakie dodatki? Fot. Sylwester Rejmer Fot. Sylwester Rejmer

Jak urządzić mieszkanie dla pary? To pytanie zadaje sobie wiele z nas. Już dziś możemy znaleźć na to odpowiedź! Dzięki 18 dodatkom, które przedstawiamy poniżej nasze mieszkanie stanie się ciepłym i wyjątkowym miejscem.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.