TREND: narzuty na łóżka

Co zrobić aby nasza sypialnia w ciągu dnia wyglądała ładnie i stylowo? Prostym i wygodnym rozwiązaniem są narzuty dopasowane do koloru i stylu pokoju. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji, dzięki którym sypialnia będzie wyglądać elegancko!

Narzuty na łóżko - jakie wybrać?

Narzuty na łóżko powinny być dopasowane do stylu i koloru jaki mamy w sypialni. Na rynku jest duży wybór materiałów z których można uszyć kapy na łóżko. Popularnością cieszy się bawełna, len, wiskoza i poliester. Bardzo dobrymi tkaniami są także welur i kryształki.

Narzuty na łóżko.Narzuty na łóżko. Fot. Radosław Wojnar Fot. Radosław Wojnar

Kapy - jaki materiał?

Częstym problem przy aranżacji sypialni jest dobranie narzuty do zasłon. Zdarza się, że wybieramy kapę do materiału, z którego są zrobione firanki - tworzy to jednak jednolity wystrój pokoju, co może być dla nas męczące. Warto zastanowić się nad wyborem innej tkaniny, z której będzie uszyta narzuta. Jeśli mamy różne wzory, to możemy dobrać te same kolory, a jeśli wzór jest ten sam wtedy dobieramy inne kolory.

Sypialnia w stylu orientalnym.Sypialnia w stylu orientalnym. Fot. Radosław Wojnar Fot. Radosław Wojnar

Narzuty do sypialni - zrób to sam!

Jeśli chcemy szybko i wygodnie odświeżyć naszą sypialnię, warto zainwestować czas w uszycie oryginalnej narzuty, która zwróci uwagę wszystkich. Obecnie dostępne są ciekawe wzory do szycia, które szybko pozwolą nam na zrobienie wymarzonej kapy. Zróbmy to sami i cieszymy się niepowtarzalną narzutą!

Jakie narzuty na łóżko?Jakie narzuty na łóżko? Fot. Meble VOX Fot. Meble VOX

Jeśli lubimy estetyczne i różnokolorowe dodatki do sypialni - narzuty są dla nas! Już dziś wybierzmy najciekawsze modele, które będą dopasowane do naszego pomieszczenia. Poniżej przedstawiamy 18 dodatków, które podkreślą wygląd sypialni i pozwolą wybrać do niej najpiękniejsze okrycie na łóżko!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.