Stylowe mieszkanie na Woli

Eklektycznie mieszkanie na warszawskiej Woli, kusi ciekawie zaprojektowanymi wnętrzami na które warto zwrócić uwagę. Chociaż mieszkanie ma niecałe 41 mkw., wydaje się być znacznie większe. Zaglądamy do środka!

Czarno-biała kuchnia

W kuchni znajdziemy lakierowane białe szafki. Powierzchnia pomiędzy górnymi i dolnymi szafkami, została zabezpieczona hartowanym szkłem. Dzięki temu zabiegowi, jasne ściany zawsze pozostają czyste. Biała zabudowa do samego sufitu optycznie powiększa niewielką przestrzeń. Dopełnieniem kuchni jest drewniany stół, przy którym stoją odnowione krzesła z ciekawym obiciem. Nad stołem powieszono różową lampę w industrialnym klimacie. Chociaż pomieszano tu style, całość wygląda świetnie!

Czarno-biała kuchnia - jakie dodatki?Czarno-biała kuchnia - jakie dodatki? Fot. Holtz Fot. Holtz

Spojrzenie na salon

Salon oddzielony jest od kuchni niebieską sofą. Warto zwrócić uwagę na czerwoną, metalową szafkę. Okazuje się, że "biurowe" meble, mogą świetnie sprawdzić się we wnętrzach mieszkalnych. Dominującym elementem w przestrzeni salonu jest ściana z cegły, nawiązująca do industrialnego stylu. Świetnie kontrastuje ze sztukaterią i deskami na podłodze.

Jakie dodatki do mieszkania?Jakie dodatki do mieszkania? Fot. Holtz Fot. Holtz

Łazienka w bieli

W łazience dominuje biel, którą uzupełniają dodatki w kontrastujących kolorach. Uwagę zwraca duże lustro z czarną ramą, zajmujące prawie całą ścianę. To kolejny zabieg, dzięki któremu pomieszczenie wydaje się większe niż w rzeczywistości.

Eklektyczne mieszkanie - jak je urządzić?Eklektyczne mieszkanie - jak je urządzić? Fot. Holtz Fot. Holtz

W całym mieszkaniu dominuje biel, która jest przełamywana charakterystycznymi i kolorowymi dodatkami. Architekci z pracowni Holtz sprytnie połączyli styl nowoczesny, industrialny i vintage. Musimy przyznać, że to mieszkanie bardzo nam się podoba.

Co o nim sądzicie?

Zobacz wideo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.