Drewniane dodatki do mieszkania

Drewniane dodatki do mieszkania to ciekawe rozwiązania dla osób, które lubią tradycyjne i ciepłe wnętrza. Jak wybrać najmodniejsze elementy do naszego mieszkania? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych propozycji.

Minimalistyczne wnętrze

Drewno jako dodatek do naszego mieszkania jest bardzo funkcjonalne i sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jeśli mamy pokój w stylu minimalistycznym, będzie to ciekawe przełamanie prostoty. Gdy do jasnego i chłodnego wnętrza wybierzemy meble z ciemnego drewna - skupi to wrażenie w centralnym miejscu pomieszczenia. Taki minimalizm nabierze ciepłego i domowego charakteru.

Ocieplone minimalistyczne wnętrze.Ocieplone minimalistyczne wnętrze. Fot. materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Drewniana kuchnia

Drewniana kuchnia jest marzeniem wielu z nas. Takie wnętrze jest uniwersalne i eleganckie - nigdy nie wychodzi z mody! W przypadku gdy posiadamy kuchnię w bieli, świetnie sprawdzi się tutaj jasna drewniana podłoga i odpowiadające jej lakierowane fronty mebli. Dodatkiem będą lampy z metalicznymi elementami tworzące kontrast.

Kuchnia w bieli z drewnianymi elementami.Kuchnia w bieli z drewnianymi elementami. Fot. Norbert Banaszyk/DADA Fot. Norbert Banaszyk/DADA

Salon w drewnie

Salon w drewnie nabierze wyjątkowego charakteru dzięki piecykowi, który sprawi, iż nasze wnętrze pomimo każdej pory roku będzie rodzinne i przytulne. Warto zwrócić uwagę także na drewniane zegary przypominające tradycyjne domy z dawnych lat.

Salon w drewnie.Salon w drewnie. Fot. Nobert Banaszyk/DADA Fot. Nobert Banaszyk/DADA

Jeśli lubimy tradycję i klasykę, to drewniane dodatki są stworzone dla nas! Już dziś możemy ocieplić wystrój naszego mieszkania poprzez stylowe obrazy, drewniane toaletki, czy modną boazerię. Poniżej przedstawiamy 18 dodatków, które sprawią, iż mieszkanie stanie się wyjątkowe!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.