Modny trend - tablice na zdjęcia

Zdjęcia zdobią wnętrza niemal każdego domu. Pozwalają utrwalić najważniejsze momenty w naszym życiu - ukochane wakacje, rodzinne spotkania czy ważne kroki kariery. Dlatego tak chętnie ozdabiamy nimi nasze mieszkania - aby przypominały nam o najlepszych chwilach w życiu. Dawniej zdjęcia wkładaliśmy w ramki i stawialiśmy na komodzie lub kominku. Dziś, coraz większą popularnością cieszą się tablice na zdjęcia, na której każdy może stworzyć własną galerię ulubionych fotografii. Zobacz i Ty, najciekawsze modele tablic na zdjęcia i zainspiruj się!

Tablice na zdjęcia - nowy trend

Tablice na zdjęcia to świetna propozycja zwłaszcza dla tych, którzy nie boją się podążać za najnowszymi trendami i są otwarci na nowości. W tym sezonie tablice na zdjęcia stały się prawdziwym hitem i z każdym miesiącem zyskują na popularności. Nic dziwnego, w końcu producenci prześcigają się w wymyślaniu nowych propozycji, dzięki czemu na rynku dostępna jest szeroka gama najróżniejszych tablic na zdjęcia. Dodatkowo, utworzona ze zdjęć kompozycja znakomicie komponuje się w niemal każdych wnętrzach, dodając im uroku i tworząc niezwykły nastrój. Pomieszczenie udekorowane tablicą ze zdjęciami jest bardziej przytulne i klimatyczne, a fotografie z naszego życia przypominają nam o najprzyjemniejszych momentach, wprawiając w jeszcze lepszy nastrój! Tablice ze zdjęciami pozwalają bawić się formą, dzięki czemu można tworzyć najróżniejsze kolaże, tworząc zaskakujące i ciekawe kompozycje!

Tablice na zdjęciaTablice na zdjęcia fot. homebook fot. homebook

Ramka vs tablica na zdjęcia

Pojawienie się tablic ze zdjęciami oczywiście nie wyparła całkowicie tradycyjnych ramek. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć obie formy, za nim jednak zdecydujemy się na któreś rozwiązanie warto poznać wady i zalety zarówno pierwszych jak i drugich. Tradycyjne ramki to świetna propozycja, jeśli nie mamy zbyt wielu fotografii, którymi chcemy ozdobić mieszkanie. Zaletą ramki jest także możliwość dopasowywania koloru i stylu do konkretnego pomieszczenia. Nie mniej jednak propozycja tablic ze zdjęciami to świetny pomysł na udekorowanie naszego mieszkania. Tablice ze zdjęciami to dobra alternatywa dla tablic korkowych czy antyram, które  ze względu na sposób ich umieszczania, niszczą fotografie. W przypadku tablic na zdjęcia, fotografię umieszcza się przy pomocy magnesu, albo specjalnych spinaczy, które pozwalają dowolnie rozmieszczać fotografię, zmieniając je i przestawiać nie niszcząc zdjęć! Ciekawa jest także sama forma tablic - bogata kolorystyka i styl w jakim jest wykonana pozwala wybrać najodpowiedniejszą dla naszych wnętrz! Dodatkowo, tablice pozwalają tworzyć własne kolaże, dzięki czemu efekt jest jeszcze ciekawszy i intrygujący!

Tablice na zdjęciaTablice na zdjęcia fot. Tattered Style fot. Tattered Style

Tablice i ekspozytory na zdjęcia - najciekawsze propozycje

Producenci tablic ze zdjęciami prześcigają się w najróżniejszych propozycjach. Dlatego też dostępne są zarówno tablice magnetyczne, ekspozytory na zdjęcia, do których przyczepiamy fotografie za pomocą spinaczy, a także ekspozytor wykonany z drewna, do którego wkładamy fotografie w specjalne wypustki! Dostępne są także ekspozytory w formie stojaków do których przyczepiamy zdjęcia, wcześniej wkładając je w specjalne ramki! Efekt, który uzyskamy może zaskakiwać, a co najważniejsze świetnie ozdobi wnętrza naszego domu!Świetnym pomysłem na udekorowanie wnętrz zdjęciami jest organizer na zdjęcia! Dzięki niemu można uzyskać wyjątkowy i zaskakujący efekt!

Tablice na zdjęciaTablice na zdjęcia fot. IKEA fot. IKEA

Marzy Ci się mieszkanie pełne wyjątkowych dodatków i zdjęć? Chciałbyś nieco odświeżyć swoje wnętrza i udekorować je w wyjątkowy sposób? Tablice, ekspozytory i organizery na zdjęcia to w takim razie propozycja dla Ciebie! Dzięki zastąpieniu tradycyjnych ramek nowymi formami, stworzysz niepowtarzalne kolaże i galerie swoich zdjęć! Poniżej przedstawiamy propozycję 18 produktów, które pozwolą Ci w niezwykły sposób udekorować swoje mieszkanie i nadać mu świeżości i wyjątkowego klimatu!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.