Łazienka w neonowych kolorach

Urszula Markiewicz
31.08.2016 14:00
Łazienka to miejsce, które jest wpisane w plan naszego codziennego dnia. To od niej zaczynamy poranek i kończymy aktywny dzień. Ważne by była komfortowa i spełniała nasze oczekiwania. Jeśli nie boimy się wyzwań, warto zwrócić uwagę na łazienkę w neonowych kolorach - dzięki niej wnętrze nabierze wyrazistego charatkteru!

Morska łazienka

Czasy gdy w łazienkach panował biały kolor - już dawno minęły. Na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych rozwiązań, które ożywią naszą łazienkę. Jednym z nich jest wybranie jasnego lub mocnego akcentu z kolorowymi dodatkami. Świetnym przykładem jest łazienka w morskich barwach. Poprzez połączenie turkusu i niebieskiego z akcentem białej podłogi tworzy oryginalną całość.

Jakie dodatki do łazienki?Jakie dodatki do łazienki? Fot. maison-deco.com Fot. maison-deco.com

Fuksja i zieleń - zainspiruj się!

Łazienka w stylu pop-art jest nowoczesna i przestrzenna. Świetnie będą pasować do niej neonowe odcienie, jak np. połączenie fuksji i zieleni. Zamiast tradycyjnych płytek, zróbmy betonową podłogę i pomalujmy ją na jaskrawy kolor, zwróci to uwagę wszystkich! Dodatkami mogą być białe szafki i stylowe drewniane taborety.

Fuksja i zieleń łazienka w tych odcieniachFuksja i zieleń łazienka w tych odcieniach Fot. maison-deco.com Fot. maison-deco.com

Soczysta zieleń w łazience

Zieleń to kolor który świetnie komponuje się w wielu pomieszczaniach, jednym z nich jest łazienka. Często ma ona najmniejszy metraż, dlatego jako kolor podstawowy warto wybrać biały. Kontrastowe elementy mogą pojawić się w formie pomalowanego grzejnika, czy neonowych płytek.

Soczysta zieleń w łazience - jakie dodatki?Soczysta zieleń w łazience - jakie dodatki? Fot. maison-deco.com Fot. maison-deco.com

Jeśli nie boimy podejmować się wyzwań, łazienka w neonowych kolorach jest dla nas! Wystarczy dobrać do niej dodatki, które urozmaicą aranżację. Poniżej przedstawiamy 18 produktów, dzięki którym łazienka nabierze wyjątkowego wyglądu.

Zobacz wideo
Więcej o: