HIT: Piaskowy kolor we wnętrzach

Urszula Markiewicz
31.08.2016 17:02
Piaskowy kolor we wnętrzach zachwyci każdego. To uniwersalne połączenie beżu, brązu i odcieni żółtego będzie pasowało do wielu pomieszczeń. Dzięki takim barwom nasze mieszkanie nabierze wyjątkowego i eleganckiego charakteru. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, jak ciekawie wykorzystać piaskowy odcień.

Dodatki do mieszkania

Dodatki do mieszkania w tym stylu sprawią, że nasze wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru. Do salonu możemy wybrać stół z jasnego drewna przypominający piaskową barwę, na nim postawić kontrastowy granatowy wazon i ręcznie rzeźbioną figurkę. Dopełnieniem całej stylizacji mogą być szklane pojemniki z piaskiem, do których możemy włożyć kadzidełka.

Kolor piaskowy we wnętrzach, jakie dodatki?Kolor piaskowy we wnętrzach, jakie dodatki? Fot. Michał Mutor/Rafał Lipski Fot. Michał Mutor/Rafał Lipski

Piaskowy salon

Salon w tym odcieniach jest bardzo uniwersalny i minimalistyczny. Jeśli mamy go w szarościach świetnym dopełnieniem będzie sofa w jasnych barwach i elegancki żyrandol. Warto zwrócić także uwagę na dodatki, które są bardzo ważne. Poduszki, lampy i lustra stworzą komfortową atmosferę.

Piaskowe wnętrzaPiaskowe wnętrza Fot. Rafał Lipski/Michał Mutor Fot. Rafał Lipski/Michał Mutor

Ciepłe odcienie w mieszkaniu - zainspiruj się!

Ciepłe odcienie w mieszkaniu to świetny wybór dla wszystkich, którzy lubią przytulne wnętrza. Piaskowy kolor mebli, czy ścian można połączyć z wyrazistymi akcentami podczas aranżowania pokoju. Warto zwrócić także uwagę na odcienie beżu i brązu, które można zestawić z szarościami i bielą.

Piaskowe odcienie we wnętrzach.Piaskowe odcienie we wnętrzach. Fot. Michał Mutor/Rafał Lipski Fot. Michał Mutor/Rafał Lipski

Jeśli chcemy aby nasze pomieszczenia były ciepłe i przytulne, już dziś zwróćmy uwagę na piaskowe odcienie w naszych wnętrzach. Poniżej prezentujemy 18 dodatków, dzięki którym mieszkanie stanie się wyjątkowe.

Zobacz wideo
Więcej o: