Domy gwiazd - jak mieszka Radosław Majdan?

Martyna Trębacz
05.09.2016 11:00
Mieszkania gwiazd wzbudzają w nas duże zainteresowanie. Któż nie chciałby podejrzeć jak mieszkają Ci, których podziwiamy z ekranu telewizora i po cichu marzymy, że kiedyś podobnie jak oni, osiągniemy wielki sukces? Poniżej przedstawiamy mieszkanie Radosława Majdana - byłego piłkarza, działacza piłkarski i trenera bramkarzy obecnie związanego z klubem Polonia Warszawa.

Mieszkania gwiazd - Radosław Majdan?

Radosław Majdan - jeden z najpopularniejszych polskich piłkarzy i bohater mediów. Jako sportowiec nie zagrzał nigdzie na dłużej miejsca, dlatego dopiero po skończeniu kariery urządził swój prawdziwy dom. Co najważniejsze - jak sam mówi - jest to miejsce dopasowane do jego oczekiwań i charakteru. Mieszkanie Radosława Majdana urządzone jest w nowoczesnym stylu. Dominuje biel, szarość i stal. Na uwagę zasługuje nietypowa kochania w której sportowiec urządził prawdziwy bar! Prócz półek na różnego rodzaju alkohol jest także typowy stolik barowy i krzesła! Na ścianie znajdują się indiańskie figurki, które piłkarz z pasją kolekcjonuje. Całość wygląda stylowo i niezwykle nowocześnie!

Mieszkania gwiazd - Radosław MajdanMieszkania gwiazd - Radosław Majdan fot. Domo+ fot. Domo+

Jak mieszka Radosław Majdan?

Kuchnia połączona jest z przestronny salonem w odcieniach szarości. Na ścianie przymocowane są nietypowe półki, dopasowane specjalnie do wnętrza. Pod półką znajduje się lampa ledowa, która oświetla ścianę salonu tworząc niezwykły efekt. Dzięki temu salon jest klimatyczny i panuje w nim wyjątkowa atmosfera. W salonie znajduje się także duży telewizor, obrazy oraz fotografie. Dzięki dodatkom, które znakomicie zdobią wnętrza salonu, jest on wyjątkowo stylowy i przytulny - połączenie bieli i odcieni szarości sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być przestronne i optycznie większe!

Mieszkania gwiazd - Radosław MajdanMieszkania gwiazd - Radosław Majdan fot. Domo+ fot. Domo+

Domy gwiazd - zainspiruj się!

Jednym z najciekawszych pomieszczeń w domu Radosława Majdana jest jego gabinet. To właśnie w tym miejscu piłkarz gromadzi swoje pamiątki zarówno te sportowe, jak i prywatne. Ścianę zdobią zdjęcia z udziału Majdana w programie "Taniec z gwiazdami", oprawione w stylowe, czarne ramy. W pokoju znajduje się także biurko z fotelem oraz liczne trofea sportowe - puchary, medale, odznaczenia oraz koszulka ukochanego przez piłkarza zespołu Pogoń Szczecin, którego jest wychowankiem. Na szafce znajdują się także nagrody sportowe, piłka oraz szaliki klubów piłkarskich. Trudno się dziwić - piłka nożna to dla Radosława Majdana wielka, życiowa pasja!

Mieszkania gwiazd - Radosław MajdanMieszkania gwiazd - Radosław Majdan fot. Domo+ fot. Domo+

Marzy Ci się dom w stylu mieszkania Radosława Majdana? Chciałbyś podobnie jak on, postawić na nowoczesność i wygodę? Nic prostszego! Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy 18 produktów, które świetnie sprawdzą się w Twoim domu i sprawią, że Twoje wnętrza będą stylowe i wyjątkowo klimatyczne!

Zobacz wideo
Więcej o: