Wnętrze w bieli

Urszula Markiewicz
13.09.2016 16:00
Wnętrze w bieli to świetnie rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie minimalizm i prostotę. Dzięki połączeniu z innymi odcieniami, nasze mieszkanie może nabrać wyjątkowego charakteru. Jak odpowiednio wybrać meble i dodatki w bieli? Odpowiedzi znajdziemy poniżej.

Białe wnętrza - kuchnia

Kuchnia w bieli świetnie pasuje do stylu minimalistycznego. Możemy zainstalować w niej wyspę oddzielającą pomieszczenie od strefy jadalnianej. W tak przestronnej kuchni charakterystycznymi i wyróżniającymi się dodatkami będzie czerwona lodówka i pasujące do niej poduszki ułożone na szarej kanapie. Takie połączenie jest bardzo praktyczne, dla wszystkich którzy cenią sobie przestrzeń i proporcjonalne rozplanowanie mebli. Warto zwrócić także uwagę na to, by do chłodnego białego wnętrza dopasować drewniany stół, który nada całemu pomieszczeniu ciepła i przytulności. W tak urządzonej kuchni będziemy czuć się komfortowo!

Aranżacja mieszkania w bieli.Aranżacja mieszkania w bieli. Fot. Radosław Wojnar Fot. Radosław Wojnar

Nowoczesna sypialnia

W nowoczesnej sypialni dominują odcienie chłodnej bieli. W tym kolorze mamy ściany i meble. Podłoga ma jasne i ciepłe barwy. Komoda pełni zarówno funkcję schowka jak i szafki nocnej. Całość sypialni zamyka ekonomiczna i przeszklona szafa, która jest punktem zwracającym uwagę w pomieszczeniu. Dodatkowo dzięki szafie, która jest zabudowana możemy w niej położyć ubrania bez niepotrzebnego zagracania miejsca.

Mieszkanie w bieli - dodatki.Mieszkanie w bieli - dodatki. Fot. Radosław Wojnar Fot. Radosław Wojnar

Biały kolor do salonu

Współcześnie biel kojarzona jest z chłodnymi i minimalistycznymi wnętrzami. Mieszkania mogą być jednak urządzone ciepło i przytulnie. Przykładem jest salon, który pomimo części białych mebli i i ścian prezentuje się bardzo elegancko. Ważną rolę odgrywają tutaj szare fotele, które nawiązują do dawnego stylu. To zestawienie współczesności i klasyki tworzy świetne połączenie. Wypróbujmy to!

Jakie dodatki do wnętrza w bieli?Jakie dodatki do wnętrza w bieli? Fot. Rafał Lipski Fot. Rafał Lipski

Wnętrze w bieli będzie świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią prostotę, ale także przestrzeń. Pamiętajmy, że możemy połączyć tradycyjne meble z nowoczesnymi dodatkami.

Zobacz wideo
Więcej o: