Dodatki, które odmienią Twoje mieszkanie

Każdy z nas urządzając mieszkanie marzy, żeby było wyjątkowe i przytulne. Dekorując wnętrza głównie skupiamy się na meblach, zapominając jak ważną rolę odgrywają dodatki. Specjalnie dla Was, wybraliśmy najciekawsze dodatki do mieszkania, które odmienią Twoją wnętrza i sprawią, że będzie ono stylowe i klimatyczne!

Dodatki, które odmienią Twoje mieszkanie - lustra

Zapewne nikt z nas nie wyobraża sobie mieszkania bez lustra. Niezależnie od metrażu i stylu w każdym domu znajduje się przynajmniej jedno lustro. Prócz swojej oczywistej, praktycznej funkcji lustro coraz częściej odgrywa rolę dekoracyjną. Dziś zawiesza się je już nie tylko w przedpokoju czy łazience, ale w dowolnym pomieszczeniu, a przez swój wyjątkowy kształt i ramę jest wspaniałym dodatkiem do każdego pokoju. Coraz częściej lustra wiszą się w nietypowych miejscach, przez co tworzą nietuzinkową i oryginalną dekorację. Dodatkową zaletą luster jest ich zdolność odbijania światła, dzięki czemu pomieszczenia są jaśniejsze i sprawiają wrażenie większych i bardziej przestronnych!

Dodatki, które odmienią Twoje mieszkanieDodatki, które odmienią Twoje mieszkanie fot. Homebook/ fot. sfmeble fot. Homebook/ fot. sfmeble

Wyjątkowe dodatki do mieszkania - zegary

Drugim ciekawym dodatkiem do mieszkania są zegary. Podobnie jak lustra, także one prócz swojej podstawowej funkcji wspaniale zdobią mieszkanie, tworząc wyjątkowy klimat. Co ciekawe, prócz tradycyjnych zegarów, dostępne są także zegary umieszczone w regale czy zegary z półkami. Niezależnie od stylu, koloru czy kształtu, na rynku dostępnych jest tak wiele najróżniejszych modeli zegarów, że z pewnością każdy znajdzie najbardziej odpowiedni do swoich wnętrz!

Dodatki, które odmienią Twoje mieszkanieDodatki, które odmienią Twoje mieszkanie Fot. Homebook/ fot. sfmeble Fot. Homebook/ fot. sfmeble

Jakie dodatki do mieszkania - lampiony

Jeśli chcemy stworzyć w mieszkaniu wyjątkowy klimat musimy zadbać o odpowiednią odprawę. Nie od dziś wiadomo, że oświetlenie ma niebagatelny wpływ na atmosferę w mieszkaniu, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę na rodzaj oświetlenia w naszych wnętrzach. W ostatnim czasie dużą popularnością i zainteresowaniem cieszą się lampiony. Zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy na dworze śnieg i mróz każdy promień światła jest dla nas wyjątkowy cenny. Lampiony nie tylko pięknie dekorują wnętrza, ale także świetnie budują romantyczny nastrój. Lampiony świetnie komponują się z każdym stylem mieszkania, znakomicie wyglądają zarówno na parapecie, komodzie, parapecie jak i schodach czy podłodze!

Dodatki, które odmienią Twoje mieszkanieDodatki, które odmienią Twoje mieszkanie Fot. Homebook/ fot. sfmeble Fot. Homebook/ fot. sfmeble

Marzą Ci się wyjątkowe dodatki do mieszkania, które odmienią Twoje wnętrza? Chciałbyś udekorować swoje mieszkanie nietuzinkowymi dodatkami, które sprawią, że będzie ono stylowe i klimatyczne? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy 18 dodatków, które odmienią Twoje mieszkanie, czyniąc je wyjątkowym i niezwykłym!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.