Najmodniejsze trendy łazienkowe na 2017 rok

Trendy w aranżacji wnętrz co pewien czas ulegają zmianie. Do łask powracają dawno zapomniane style, podczas gdy modne dotąd kolory czy dodatki stają się passé. I mimo że nie należy ślepo podążać za modą, warto wiedzieć, co w trawie piszczy - także w kwestii aranżacji wnętrz. Zobacz najmodniejsze trendy łazienkowe na 2017 rok i zainspiruj się!

Trendy łazienkowe na 2017 rok - co będzie modne w przyszłym roku?

W przyszłym roku w łazienkach będzie dominowała przede wszystkim natura, czego przykładem będą drewniane meble oraz podłoga. Najpopularniejsze kolory to odcienie beżu, szarości i grafitu. Nieodzownym elementem będzie także zieleń, który doda poczucia bliskości z naturą. Modnym rozwiązaniem będą płyty lakierowane, które świetnie komponują się z drewnem i drewnopodobnymi elementami. Łazienka urządzona w takim stylu ma przytulny klimat i wygląda wyjątkowo!

Trendy łazienkowe na 2017 rokTrendy łazienkowe na 2017 rok Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

Aranżacja łazienki - najmodniejsze trendy na 2017 rok

Aranżacja łazienkiAranżacja łazienki Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

Ważnym elementem wystroju łazienki w nadchodzącym roku będzie wykorzystanie materiałów, które są bliskie naturze. Do łask powróci więc kamień, metal czy beton. Ciekawym i nietuzinkowym rozwiązaniem w aranżacji łazienki będzie wykorzystanie motywu o strukturze 3D. Świetnym pomysłem na wprowadzenie jej do łazienek są płytki. Motywy dekoracyjne o strukturze 3D będą na tyle charakterystyczne i rzucające się w oczy, że najlepiej zestawić je z prostymi, minimalistycznymi meblami łazienkowymi.

Jak urządzić łazienkę? Zainspiruj się!

Jak urządzić łazienkęJak urządzić łazienkę Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

W nadchodzącym roku najpopularniejszym kolorem będzie niewątpliwie szarość, niezależnie od odcienia. Zarówno ciemny grafit jak i łagodny popiel wprowadzą do naszej łazienki poczucie harmonii i wyjątkową, przytulną atmosferę. Niewątpliwie ciemniejsza barwa stworzy aurę tajemniczości i wyjątkowy klimat. Odpowiednio dobrane światło jeszcze bardziej spotęguje ten efekt, tworząc przyjazną przestrzeń, w której z przyjemnością można odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Jeśli więc nie lubisz nudy i chcesz dodać swojej łazience odrobinę szaleństwa, postaw na mocne kolory i wyraziste dodatki.

Marzy ci się modna i stylowa łazienka? Chciałbyś stworzyć wyjątkowe wnętrze, dopasowane do aktualnych trendów? Nie wiesz, które meble i dodatki wybrać? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które sprawią, że twoja łazienka będzie przytulna i klimatyczna!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.