Kolekcja świąteczna IKEA 2016

Jak co roku, tuż przed Bożym Narodzeniem IKEA przygotowała specjalną świąteczną kolekcję. Tym razem jej motywem przewodnim jest rodzina. Najnowsza kolekcja IKEA VINTER zachęca nas, byśmy w tym szczególnym czasie otworzyli się na bliskich oraz niezapowiedzianych gości. Bogaty asortyment - od oświetlenia po zastawę stołową pozwoli by każdy znalazł wyjątkowy prezent dla swoich najbliższych.

Kolekcja IKEA VINTER - gotowanie i jedzenie

Święta to czas na odpoczynek i wspólne posiłki w gronie najbliższych przy suto zastawionym stole. Zanim jednak zasiądziemy do wigilijnej kolacji czekają nas kuchenne przygotowania. Aby nieco umilić sobie ten czas i wprawić w świąteczny nastrój, warto skorzystać z propozycji, które na święta przygotowała dla nas IKEA. Pojemniki na ciastka, talerzyki, miski, serwetki czy kubki przydadzą się w każdym domu. Warto jednak pamiętać, by wybierając akcesoria kuchenne kierować się także ich jakością. Dobrej jakości zastawa obiadowa to inwestycja na lata, dlatego warto skorzystać z oferty, która przygotowała dla nas IKEA. W końcu nic nie zbliża bardziej niż wspólna praca, dlatego też IKEA zachęca by w tym roku wspólnie przygotowywać świąteczne potrawy, spędzając ten czas z ukochanymi osobami!

Kolekcja świąteczna IKEA 2016Kolekcja świąteczna IKEA 2016 fot. mat. prasowe IKEA/ kolaż: homebook fot. mat. prasowe IKEA/ kolaż: homebook

Zimowa kolekcja IKEA 2016 - propozycje

Święta to dobry czas na nowe inwestycje do domu. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, IKEA przygotowała specjalną kolekcję w której znalazły się wszystkie niezbędne tekstylia, które przydadzą się w każdym domu, tworząc przytulną, rodzinną atmosferę. Ważne, by w tym wyjątkowym czasie zadbać także o odpowiedni nastrój i świąteczną atmosferę w domu. Dlatego wybierając produkty do naszych wnętrz warto postawić na kolorowe dekoracje, które wprawią nas w wyjątkowy klimat!

20162016 fot. mat. prasowe IKEA/ mirat fot. mat. prasowe IKEA/ mirat

Świąteczna kolekcja IKEA - zainspiruj się!

Zimowa kolekcja IKEA zachęca nas, byśmy w tym czasie zrobili wszystko po swojemu. Zamiast kupować gotowe produkty wystarczy kupić potrzebne akcesoria i wykonać wszystko własnoręcznie. Może to być nie tylko kreatywny sposób na spędzenie czasu, ale także świetna okazja do spędzenia czasu z bliskimi, bawiąc się i ciesząc z efektów swojej pracy! Już nie po raz pierwszy IKEA przygotowała kolekcje, która zachwyca swoim wyglądem i ciekawym pomysłem. Zimowa kolekcja IKEI to wyjątkowe połączenie tradycji, barw i wyjątkowego klimatu świąt. A co najważniejsze, pozwala przypomnieć o tym co w tym okrasie jest najważniejsze - święta to czas refleksji, odpoczynku i wielogodzinnych rozmów z tymi, którzy są najważniejsi.

Kolekcja świąteczna IKEA 2016Kolekcja świąteczna IKEA 2016 fot. mat. prasowe IKEA/ kolaż: mirat fot. mat. prasowe IKEA/ kolaż: mirat

Niebawem święta, a Ty zastanawiasz się nad prezentami albo dekoracjami do domu? Chciałbyś stworzyć wyjątkowy klimat świąt i udekorować swoje mieszkanie w niezwykły sposób? Nic prostszego! Poniżej przedstawiamy 18 produktów, które świetnie sprawdzą się w okresie Świąt, wspaniale zdobiąc nasze wnętrza!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.