Drogie i tanie meble w jednym mieszkaniu. Czy potrafisz wskazać, który mebel jest o kilkaset złotych droższy?

Wybraliśmy trzy inspirujące salony. W każdym z nich znajdują się najmodniejsze w tym sezonie meble. Co ciekawe, meble, które na pierwszy rzut oka są do siebie podobne, bardzo różnią się cenami. Czy jesteś w stanie odgadnąć, który przedmiot jest drogi, a który tani?

Modne białe krzesło z drewnianymi nóżkami. Które jest tańsze?

Pierwsze mieszkanie ma prawie 70 m.kw. Wnętrza urządzono w konwencji vintage. Skandynawski charakter mebli zestawiono z industrialnymi lampami, zmiękczając architektoniczny układ dodatkami w stylu retro. Decydującym składnikiem kompozycji jest pastelowy, miętowy kolor. Przy stole stanęły modne od kilku sezonów białe krzesła z drewnianymi nóżkami. Wybraliśmy dla Was dwa podobne modele z polskich sklepów. Dodamy, że jedno krzesło jest o kilkaset złotych droższe od drugiego. Zgadniecie które?

Miętowe mieszkanieMiętowe mieszkanie Fot. Małgorzata Opala, Fotoaktywne/ www.shokodesign.com/ kolaż Ladnydom.pl/ mat. partnerów Fot. Małgorzata Opala, Fotoaktywne/ www.shokodesign.com/ kolaż Ladnydom.pl/ mat. partnerów

Szara sofa w centrum uwagi. Która kosztuje więcej?

Kolejne mieszkanie utrzymane jest w stylistyce loftu. Na białych ceglanych ścianach powieszono czarno-białe obrazy i grafiki. Najważniejszym meblem jest tu bez wątpienia szara sofa. Przy sofie stanął poręczny stolik w intensywnym kolorze. Spójrzcie na obrazek poniżej. Jedna z sof z funkcją spania, kosztuje znacznie więcej. Wiecie która? Uwaga, to nie jest proste zadanie!

Mieszkanie z szarą sofąMieszkanie z szarą sofą Fot. int2atchitecture/ kolaż Ladnydom.pl/ mat. partnerów Fot. int2atchitecture/ kolaż Ladnydom.pl/ mat. partnerów

Lampa? Tylko wisząca. Rozpoznasz, która jest droższa?

Coraz częściej rezygnujemy z plafonów na rzecz wiszących lamp. Trzecie mieszkanie urządzone jest w skandynawskim klimacie. Dominuje tu biel, przełamana kolorowymi akcentami. Zwraca uwagę wzorzysty dywan i uroczy, niski stolik w modnym kolorze. Wybraliśmy dwie lampy (w różnych cenach), pasującego do tego mieszkania. Jedna kosztuje znacznie mniej. Która?

Modna wisząca lampaModna wisząca lampa Fot. Alvhem&Makleri/ kolaż Ladnydom.pl / mat. partnerów Fot. Alvhem&Makleri/ kolaż Ladnydom.pl / mat. partnerów

Wiecie już co jest modne w urządzaniu wnętrz - szare sofy, wiszące lampy i oryginalne krzesła. Jak widzicie, wystarczy "poszperać" w internecie, aby znaleźć ładny mebel w atrakcyjnej cenie. Zobaczcie, co jeszcze wpadło nam w oko:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.