Pościel od polskich twórców. Z takich przedmiotów jesteśmy dumni!

WG
16.12.2016 16:23
Hayka i HUG The Stuff - te dwie polskie marki zrewolucjonizowały rynek polskich pościeli. Niesamowite nadruki, wyjątkowa jakość wykonania sprawiają, że pościele te rozpoznawalne są nie tylko w Polsce.

Pościel jest jedną z najważniejszych rzeczy w naszej sypialni. W miękkiej, bawełnianej i ładnej pościeli śpi się zdecydowanie lepiej! Przedstawiamy Wam dziś dwie polskie marki - HUG The Studff i Hayka.  Pościele tych marek wykonane są w 100% z bawełny. Oznacza to, że tkaniny są przyjazne dla alergików, przepuszczają powietrze i oddychają razem z nami.

HUG The Stuff - pościel z przymrużeniem oka

Fot. mat. prasowe HUG The Stuff

Marka HUG The Stuff to pomysł dwóch dziewczyn - Sylwii i Pauliny, które twierdzą, że przytulanie ma wielkie znaczenie. Znakiem rozpoznawczym polskiej marki jest mariaż dobrze znanej formy z oryginalną grafiką. Okazuje się, że "spanie na dechach" może być zaskakująco przyjemne, a lew może być bardzo miłym kociakiem. Jeśli można połączyć użytkowość z niekonwencjonalnymi pomysłami, to my jesteśmy jak najbardziej ZA! - mówi Sylwia.

HAYKA - polska pościel robi karierę

Pościel HAYKAPościel HAYKA Fot. mat. prasowe HAYKA Fot. mat. prasowe HAYKA

Pościel marki HAYKA często można oglądać na międzynarodowych targach i festiwalach wzornictwa. Wzory mchu, siana czy słomy powstały z tęsknoty za latem. Nadruki zadziwiają realizmem i zachwycają naturalnością. Warto przyjrzeć się dokładnie każdej poszewce. Między źdźbłami, znaleźć można... myszkę, żuczka czy biedronkę.

Zobacz wideo