Wyprzedaże w Zara Home. Wybieramy najładniejsze meble i dodatki, przecenione nawet o 40%

WG
27.12.2016 10:18
Święta już za nami, a to oznacza, że... czas na wyprzedaże! To doskonała okazja, aby kupić wymarzone meble i dodatki tańsze nawet o 40%. Dziś bierzemy na warsztat popularną markę Zara Home. Sprawdzamy, na co warto polować.

Wyprzedaże w portugalskiej sieci Zara ruszają zaraz po świętach. Równolegle z popularną marką odzieżową, obniżki oferuje też wnętrzarska "córka" marki, czyli Zara Home. Popularna wnętrzarska sieciówka słynie z tego, że bardzo szybko reaguje na zmieniające się trendy we wnętrzach. Kilka razy w roku wypuszcza nowe kolekcje, w której znaleźć można meble i dodatki wpisujące się w obowiązujące trendy.

Nie warto kupować mebli i dodatków tylko dla tego, że ich cena jest nawet o połowę niższa od ceny wyjściowej. Wybierajmy przedmioty, które szybko nie wyjdą z mody. Na co więc polować w sklepach Zara Home?

Drewno zawsze na czasie, czyli miło, przytulnie, spokojnie

Zara Home - drewniane dodatkiZara Home - drewniane dodatki Fot. kolaż mat. Zara Home Fot. kolaż mat. Zara Home

Drewniane meble i dodatki to bez wątpienia przedmioty uniwersalne. Surowe drewno to materiał, który na dobre zadomowił się w naszych domach. Nic nie wskazuje na to, że moda ta szybko przeminie. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza proste drewniane stoliki na trzech nóżkach - mogą służyć jako taboret, stolik-pomocnik, ale też świetnie wyglądać będą w sypialni, pełniąc rolę szafki nocnej.

Kwiatowe wzory - nigdy nie wyjdą z mody

Zara Home - pościelZara Home - pościel Fot. kolaż mat. Zara Home Fot. kolaż mat. Zara Home

Wiosną "ukwiecamy" nasze domy. We wnętrzach królują wtedy poduszki, pościele i pledy z motywami kwiatów i ptaków. Na wyprzedaży w Zara Home znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy minimalizmu, jak i ci, którzy lubią "barok" we wnętrzach. Podobają nam się bajecznie kolorowe pościele z bawełnianej satyny.

Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc dodatków

Zara Home - dodatkiZara Home - dodatki Fot. kolaż mat. Zara Home Fot. kolaż mat. Zara Home

O ile wybierając meble warto postawić na klasykę, o tyle w dodatkach można poszaleć. Tego roku modne będą pastelowe dodatki z naturalnych materiałów w stonowanych, pastelowych kolorach - lniane pledy, plecione kosze, lampy z przydymionego szkła.

Wiecie już, na co będziecie polować w sklepach Zara Home? Przygotowaliśmy dla Was kilka inspiracji.

Zobacz wideo