Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową?

Przed nami pożegnanie starego roku i sylwestrowe szaleństwo do białego rana. Ponad połowa Polaków deklaruje, że tegorocznego Sylwestra spędzi w domu w gronie najbliższych. Tzw. "domówka" to jeden z najpopularniejszych pomysłów na sylwestrową noc, jednak nawet organizując imprezę sylwestrową w domu, nie można zapomnieć o karnawałowych dekoracjach. Jak więc szybko i tanio ozdobić dom na sylwestrową noc?

Pomysły na sylwestrowe dekoracje domu - zobacz sam!

Impreza sylwestrowa jest tylko raz w roku, dlatego nawet spędzając ją w domu, warto się do niej przygotować. Prócz sylwestrowej kreacji i specjalnego menu na wieczór, ważne jest także, jak przystroimy nasze mieszkanie na tę wyjątkową noc. Jednym z najpopularniejszych sposobów na wprowadzenie nastroju do mieszkania są świece. Jednak jest to rozwiązanie tylko dla tych, którzy spędzą sylwestra w bardzo wąskim, kameralnym gronie. Jeśli nasze mieszkanie nawiedzi więcej osób, świece mogą się okazać ryzykownym pomysłem, zwłaszcza gdy rozpoczną się tańce. Dlatego zdecydowanie lepszym pomysłem będą lampiony. Nie dość, że przyciągają wzrok i wspaniale zdobią wnętrza, to jeszcze wprowadzają wyjątkowy klimat i zapewnią niezwykły nastrój podczas naszej sylwestrowej prywatki!

Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową?Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową? fot. Homebook fot. Homebook

Jak udekorować mieszkanie na Sylwestra? Podpowiadamy!

Przygotowanie menu na wieczór to bez wątpienia jedna z ważniejszych kwestii. Jednak nie należy zapominać, że ważne jest nie tylko to, co będziemy spożywać, ale także w czym. Dlatego warto wybrać odpowiednią zastawę oraz wyjątkowe kieliszki czy serwetki - w ten sposób dodamy naszej imprezie wyjątkowego charakteru i prawdziwej magii! Aby nasze mieszkanie prezentowało się stylowo i klimatycznie, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Świetnym rozwiązaniem są lampy stojące, które idealnie oświetlą mieszkanie, tworząc przy tym odpowiedni nastrój!

Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową?Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową? fot. Homebook fot. Homebook

Sylwester - jak przystroić mieszkanie?

Jednym z ważniejszych dodatków, które z pewnością przydadzą się w sylwestrową noc, jest... zegar. Dzięki temu z łatwością będziemy kontrolować czas i wyczekiwać, aż wskazówki pokażą północ. Jeśli nie chcesz, by zegar był stałym elementem wyposażenia twojego domu, można zainwestować w zegar jednorazowy, wykonany z tektury. Jeśli jednak chcemy, by zdobił nasze mieszkanie dłużej, warto pomyśleć o zakupie stojącego lub wiszącego zegara, który przy okazji idealnie sprawdzi się podczas karnawałowej zabawy!

Coraz większą popularnością cieszą się balony ze światłami ledowymi. Na pozór wyglądają jak zwyczajne, gumowe balony. Jednak wewnątrz mają one światełka ledowe, które rozświetlają nadmuchany balon. Aby efekt był jeszcze większy, warto powiesić balony pod sufitem - w ten sposób oświetlimy wnętrze i z pewnością oczarujemy gości!

Jak jeszcze udekorować nasze mieszkanie w ten wyjątkowy wieczór? Aby nasze wnętrza wyglądały szykownie - postaw na tradycyjny, biały obrus oraz elegancką zastawę, a pomiędzy sztućcami i naczyniami porozsypuj konfetti! W końcu Sylwester to ten wyjątkowy dzień w roku, kiedy można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa!

Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową?Jak udekorować mieszkanie na imprezę sylwestrową? fot. Homebook fot. Homebook

Szukasz więcej pomysłów na sylwestrowe ozdoby i dekoracje do domu? Poniżej przedstawiamy propozycje 18 produktów, które wprowadzą do naszego domu wyjątkowy klimat i niepowtarzalną atmosferę!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.