Wyprzedaż w Jysk, czyli dodatki do salonu, sypialni i łazienki tańsze nawet o 70%. Na co warto polować?

WG
30.12.2016 10:01
Zimowa wyprzedaż w sklepach Jysk trwa w najlepsze. Popularna, duńska wnętrzarska sieć przeceniła ponad 2 tysiące artykułów. Wśród nich znajdziemy m.in. tekstylia, dekoracje, akcesoria do kuchni i łazienki a nawet meble. Warto przyjrzeć się dokładniej wyprzedażom w Jysk. Produkty przeceniono nawet o 70%!

Jysk to popularna międzynarodowa sieć handlowa, sprzedająca "wszystko do domu". Historia rozpoczyna się w 1979 roku w Arhus (drugim co do wielkości mieście Danii), gdzie Lars Larsen otworzył swój pierwszy sklep. Firma szybko się rozwijała i już 5 lat później Jysk pojawił się na rynku niemieckim. W 2000 roku Jysk zawitał do Polski. Pierwszy sklep Jysk otwarto w Gdańsku.

Mało kto wiem, że słowo "JYSK" oznacza w języku duńskim coś lub kogoś z Półwyspu Jutlandzkiego. Budzi skojarzenia ze skromnością, z dokładnością i uczciwością - czyli trzema wartościami, ważnymi dla założyciela marki.

Co ciekawego znajdziemy na wyprzedażach w sklepach Jysk? Zobaczcie nasz mini-przewodnik.

Tekstylia - poduszki, zasłony, ręczniki

Jysk - tekstyliaJysk - tekstylia Fot. mat. Jysk/ mat. partnerów Fot. mat. Jysk/ mat. partnerów

Diabeł tkwi w szczegółach. Jak szybko odmienić wnętrze? Pomocne okażą się tekstylia. Czasem tylko wymiana poduszek czy zasłon potrafi całkowicie zmienić charakter salonu. Na wyprzedażach w Jysk znaleźliśmy sporo tekstylnych dodatków. Poszewki na poduszki (zarówno ozdobne - metaliczne, jak i te bardziej klasyczne) przeceniono z 9,95 zł na 4 zł.

Dodatki - dekoracje, świeczniki, akcesoria kuchenne i łazienkowe

Wyprzedaż w JyskWyprzedaż w Jysk For. mat. Jysk/ mat. partnerów For. mat. Jysk/ mat. partnerów

Jysk ma swojej ofercie bardzo dużo dodatków - świec, figurek i innych dekoracji. Również i one zostały przecenione. Podobają nam się proste ramki na zdjęcia w skandynawskim stylu. Wcześniej kosztowały 9,95 zł. Teraz zapłacimy za nie jedynie 5 zł. Modne, grube świece blokowe zamiast 12,95 kosztują teraz zaledwie 7 zł.

Meble - stoły, krzesła, biurka

Jysk - wyprzedażJysk - wyprzedaż Fot. mat. Jysk / mat. partnetów Fot. mat. Jysk / mat. partnetów

Przeceniono także meble. Warto zwrócić uwagę na stoliki nocne z fantazyjnie powyginanymi nóżkami (przed przeceną kosztowały 245 zł, teraz 175 zł). Ciekawie prezentują się również proste biurka w skandynawskim stylu i solidne, drewniane stoły.

Sypialnia - materace, kołdry i pościele

Wyprzedaż JyskWyprzedaż Jysk Fot. mat. Jysk / mat. partnerów Fot. mat. Jysk / mat. partnerów

Akcesoria do sypialni to jedne z najchętniej kupowanych produktów w sklepach Jysk. Dwustronny, luksusowy materac o dwóch poziomach twardości i sprężynach kieszeniowych przeceniono z 2299 zł na 1250 zł. Za kolorowe, wzorzyste pościele zapłacimy teraz 25 zł.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem wyprzedaży w sklepach Jysk. Warto wybrać się na polowanie! Znaleźliście coś dla siebie? Zobaczcie kilka inspiracji:

Zobacz wideo
Więcej o: