Dzieci rysują a IKEA szyje zabawki. Jak wyglądają pluszaki stworzone według dziecięcych rysunków?

mat. pras. /opr. WG
04.01.2017 12:18
IKEA zaprosiła dzieci z całego świata do stworzenia limitowanej edycji zabawek SAGOSKATT. Najmłodsi z całego świata narysowali wymyślone przez siebie stworki, a 10 zwycięskich projektów wybranych przez jury, stało się prawdziwymi pluszakami, które są obecnie dostępne we wszystkich sklepach IKEA.

Tegoroczna kolekcja SAGOSKATT to seria dziesięciu wyjątkowych pluszaków zaprojektowanych przez dzieci pochodzących z różnych części świata. W tym roku w skład limitowanej edycji wchodzą m.in. czerwona bakteria, różowy "koniozaur", niebieski pies i różowa sowa.

Zabawki z IKEAZabawki z IKEA Fot. kolaż Ladnydom.pl/ fot. IKEA/ mat. partnetów Fot. kolaż Ladnydom.pl/ fot. IKEA/ mat. partnerów

"Jesteśmy zachwyceni tegoroczną kolekcją SAGOSKATT. Pluszaki zaprojektowane na podstawie rysunków pokazują, że dziecięca wyobraźnia nie ma żadnych granic. To raczej my dorośli zwykliśmy narzucać ograniczenia własnej fantazji " - powiedziała Agata Czachórska, Specjalista ds. komunikacji korporacyjnej, IKEA Retail.

IKEA - zabawkiIKEA - zabawki Fot. kolaż Ladnydom.pl/ fot. IKEA/ mat. partnerów Fot. kolaż Ladnydom.pl/ fot. IKEA/ mat. partnerów

Dzieci, które wzięły udział w konkursie, podzieliły się nie tylko  swoimi  marzeniami i wyobraźnią. Jednocześnie przyczyniły się do zapewnienia każdemu dziecku prawa do zabawy i rozwoju. Zabawa to podstawowa potrzeba każdego dziecka. To nauka na całe życie. Napędza rozwój zarówno młodszych, jak i starszych. Pobudza ciekawość i kreatywność. Uczy, jak ze sobą współpracować oraz troszczyć się o siebie nawzajem.

Musimy przyznać, że kolekcja SAGOSKATT podbiła nasze serca! Jak Wam się podoba?

Więcej o: