Nowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDD

Ikea przy współpracy z Kitem Neale'em przygotowała dla swoich klientów nie lada atrakcję. Do sklepów trafi nowa, limitowana kolekcja o nazwie SPREDD. Będzie to propozycja do domu i nie tylko, przeznaczona dla tych, którzy lubią żyć w ciągłym ruchu i którzy cenią sobie komfort i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Kolekcja opiera się na czterech projektach inspirowanych różnymi stylami muzycznymi. Motywem przewodnim kolekcji SPREDD jest nadruk.

Nowa kolekcja IKEA SPRIDD

Już na pierwszy rzut oka widać, że najnowsza kolekcja IKEA stawia przede wszystkim na kreatywność i mocne, nasycone barwy. Nie trudno zauważyć inspirację kulturą młodzieżową - kolekcję wyróżnia chaos, intensywna kolorystyka i wyraziste nadruki, które tworzą ciekawy i zaskakujący efekt. Sypialnia kojarzy Ci się ze spokojem, stonowanymi kolorami i harmonią? Nic bardziej mylnego! Poszewka w intensywnych kolorach - w dwa różne wzory po obu stronach, ciemne poduszki, nadruki tworzą wyjątkową całość. Trudno się dziwić, w końcu młodość to czas zabawy, eksperymentów i szalonych przygód!

Nowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDDNowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDD fot. mat. prasowe IKEA fot. mat. prasowe IKEA

SPRIDD - limitowana kolekcja IKEA

Najnowsza kolekcja IKEA SPRIDD ma beztroski wakacyjny charakter. Widać to zarówno w bogatej kolorystyce jak i produktach, które znajdą się w wyjątkowej ofercie sklepu. Torby podróżne, namioty czy termosy to akcesoria, bez których trudno wyobrazić sobie wakacyjny wypad za miasto. SPRIDD to kolekcja, która jest adresowana do osób aktywnych, które są w ciągłym ruchu, a przy tym kochają odważne, nietuzinkowe rozwiązania. Dzięki różnym inspiracjom muzycznym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie!

Nowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDDNowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDD fot. mat. prasowe IKEA fot. mat. prasowe IKEA

Najnowsza kolekcja IKEA - zainspiruj się!

W ofercie sklepu, przygotowanej przy współpracy z Kitem Neale'em znajdą się także takie produkty jak kubki termiczne, klosz lampy wiszącej, miski, pokrowce, kubki, a nawet t-shirt! Cała kolekcja zawiera charakterystyczne nadruki i intensywne kolory, które dodają energii i wyjątkowego stylu. Wszystko to w oparciu o cztery style muzyczne, które stanowiły luźną inspiracje dla twórców. Nie dziwi więc fakt, że kolekcja nawiązuje do kultury młodzieżowej. W końcu to właśnie dla ludzi młodych muzyka odgrywa tak niebagatelną rolę w kształtowaniu ich tożsamości i charakteru. Najnowsza, limitowana kolekcja SPRIDD łączy w sobie energię, chaos i młodość. Jeśli więc chcesz wprowadzić nieco świeżości w swoje życie i nie boisz się oryginalnych rozwiązań - nie czekaj. Zainspiruj się już dziś!

Nowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDDNowa limitowana kolekcja IKEA SPRIDD fot. mat. prasowe IKEA fot. mat. prasowe IKEA

Potrzebujesz jeszcze więcej propozycji akcesoriów i dodatków do domu i nie tylko? Poniżej przedstawiamy propozycje produktów, które zachwycą Cię swoją urodą i funkcjonalnością!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA