TREND: Podświetlane litery

Każdy z nas marzy, by jego mieszkanie było funkcjonalne, stylowe i klimatyczne. Efekt ten można osiągnąć na kilka sposobów. Ważną rolę odgrywa kolorystyka ścian, meble oraz dekoracje. W ostatnim czasie szczególnym powodzeniem cieszą się podświetlane litery LED. Nie dość, że nadają wnętrzom niepowtarzalny wygląd, to jeszcze można je wykorzystać na wiele sposobów.

Podświetlane litery - zobacz sam

Oświetlenie odgrywa bardzo ważną rolę w każdym mieszkaniu. Nie dość, że oświetla pomieszczenie, to jeszcze nadaje wnętrzom klimat i wyjątkowy wygląd. Dzięki dobremu oświetleniu mieszkanie jest bardziej przytulne i stylowe. Podświetlane litery LED to doskonale rozwiązanie dla osób, które lubią ciekawe i nietuzinkowe rozwiązania. Idealnie rozświetlą mieszkanie, stanowiąc przy tym wyjątkową dekorację. Litery LED świetnie sprawdzą się zarówno w salonie, kuchni jak i w pokoju dziecięcym. Co ciekawe, można kupić nie tylko gotowe napisy, ale także pojedyncze litery, z których samodzielnie tworzymy wyrazy!

TREND: Podświetlane literyTREND: Podświetlane litery fot. tworczywo.pl/ fot. Twórczywo.pl

Nowy trend - podświetlane litery

Podświetlane napisy to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią ciekawe i oryginalne dekoracje. Napisy utworzone z podświetlanych liter LED znakomicie odzwierciedlą charakter mieszkania i jego domowników. Dodatkowo, podświetlane napisy świetnie sprawdzą się w niemal każdym stylu i w każdym pomieszczeniu. Stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnego oświetlenia! Klasyczną lampę można zastąpić oryginalnymi napisami! Zobacz i zainspiruj się!

TREND: Podświetlane literyTREND: Podświetlane litery fot. Homebook fot. Twórczywo.pl

Podświetlane litery w pokoju dziecięcym

Napisy LED to bardzo modny sposób na oświetlenie pokoju dziecięcego. Światło ułatwia dziecku zasypianie i wprowadza do pokoju wyjątkowy klimat i przytulną atmosferę. Litery mogą być zawieszone na ścianie, ustawione na komodzie lub podłodze. W zależności od efektu, który chcemy uzyskać, można wybrać pastelowe lub intensywne barwy.

TREND: Podświetlane literyTREND: Podświetlane litery fot. Homebook fot. Twórczywo.pl

Lampy to wyjątkowy sposób na udekorowanie mieszkania. Jeśli marzy ci się stylowe i klimatyczne wnętrze, skorzystaj z naszych propozycji! Poniżej przedstawiamy propozycje dodatków do mieszkania, które sprawią, że wnętrza będą przytulne i nietuzinkowe!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.