Prezenty na Walentynki - serce w roli głównej!

Już niebawem święto zakochanych, czyli walentynki. Wiele osób zastanawia się, co podarować w tym dniu ukochanej osobie, by nie tylko sprawić jej radość, ale także zaskoczyć swoją kreatywnością i dobrym gustem. I choć rzeczywiście o uczucie należy dbać nie tylko od święta, wszyscy lubimy dawać i otrzymywać prezenty. Zwłaszcza, jeśli okazja jest tak wyjątkowa! Co podarować ukochanej osobie 14 lutego? Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy propozycje prezentów, które idealnie sprawdzą się na walentynki!

Pomysły na prezenty na walentynki - drobiazgi do 50 zł

Nazwa święta, które przypada 14 lutego, pochodzi od imienia świętego Walentego, jednak w rzeczywistości ma ono niewiele wspólnego z religią. Historia święta zakochanych sięga średniowiecza. Jednak największy wpływ na obecny jego kształt mieli Amerykanie, którzy skomercjalizowali walentynki, rozpowszechniając zwyczaj kupowania walentynkowych kart, czekoladek w kształcie serduszek oraz kwiatów. 

Jakie drobiazgi możemy kupić do 50 złotych? Świetnie sprawdzą się filiżanki, kubki z motywem serc, a dla miłośników herbaty - także zaparzaczki. Poduszka z uroczym motywem umili nie tylko walentynkowy wieczór, ale też każdy inny w ciągu roku. W ramce na zdjęcia możemy umieścić ulubione fotografie z naszą drugą połówką, a w walentynkowy wieczór przygotować fondue. 

Prezenty do 100 zł

W Polsce walentynki cieszą się dużą popularnością. Ważne jednak, aby wybierając upominek, kierować się zarówno upodobaniami jak i praktycznością. Dużym powodzeniem cieszą się prezenty z motywem serca, które jednoznacznie podkreślą charakter tego święta. Z miłością kojarzą się też upominki w kolorze czerwonym. W ten sposób walentynkowe prezenty będą odróżniały się od upominków kupowanych na inne okazje!

Fot. crazyshop, materiały partnera, kolaż czterykąty inspiracje

Jaki prezent możemy kupić za mniej niż 100 złotych? Każdą z pań ucieszy biżuteria: bransoletka, kolczyki lub wisiorek będą idealne, a te z motywem serc lub wygrawerowanym miłosnym wyznaniem zapewnią wybrankę o uczuciach. Dekoracyjna, ledowa lampa stanie się klimatyczną ozdobą we wnętrzu.

Co kupić mężczyźnie za tą kwotę? Na pewno będzie zadowolony z zegarka, niezbędnej "biżuterii" każdego mężczyzny. Dodatkowo taki prezent będzie praktyczny. Dobrze sprawdzą się także spinki do mankietów czy ładny T-shirt.

Upominki do 150 złotych

Połączenie motywu serca z praktycznym zastosowaniem przedmiotów jest gwarancją sukcesu! Warto jednak pamiętać, że bardziej niż wystawne kolacje i upominki  liczy się czas, który można spędzić z bliską osobą. Warto więc pielęgnować związek nie tylko 14 lutego i obdarowywać się prezentami nie tylko od święta!

Wybierzcie się na romantyczną kolację, masaż, a jeśli lubicie poczuć adrenalinę - na strzelnicę lub jazdę na gokartach. Czas spędzony we dwoje będzie idealną opcją. W albumie z inicjałami można umieścić zdjęcia ze wspólnie spędzonych chwil.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.