Hefra - piękno i elegancja na twoim stole

Sztuće HEFRA - wyraz piękna i elegancji, udekorują nasze stoły nie tylko od święta. Początkowo wykonywane były w małym zakładzie przemysłowym, obecnie, dzięki 200-letniej tradycji, znane są na całym świecie. Czym wyróżniają się wyroby marki Hefra? Co znajdziemy w najnowszej ofercie?

HEFRA - Warszawska Fabryka Platerów - to producent srebrnych i posrebrzanych sztućców o wysokiej jakości. Fabryka braci Fraget słynie z elegancji i tradycji, która sięga 1824 roku, którzy postanowili oni założyć firmę. Sztućce, wykonywane według najnowocześniejszych technologii obróbkowych, są używane w największych placówkach dyplomatycznych na całym świecie, dobrych restauracjach i hotelach.

Sztućce - prostota w każdym calu

Sztućce są podstawowym elementem wyposażenia każdej kuchni czy jadalni, bez nich nie może odbyć się żaden posiłek. Niezbędny jest też komplet sztućców na specjalne okazje, które wyróżnią się elegancją, estetyką wykonania i posłużą nam przez długie lata. Doskonałym wyborem są sztućce marki HEFRA, na które producent udziela wieczystej gwarancji.

Srebra stołowe Hefra wykonane są w całości ze srebra, posrebrzane lub wykonane ze stali szlachetnej. Charakteryzują się wysoką odpornością i świetnym wykonaniem.  W ofercie znajdziemy sztućce o bogatym wzornictwie, starannym wykończeniu i różnorodnym zastosowaniu. Każda pani domu z pewnością wybierze dla siebie odpowiedni zestaw obiadowy lub deserowy, który idealnie sprawdzi się podczas imprez urodzinowych. Nie powinno również zabraknąć zestawu do zakąsek, widelczyków i łyżeczek do deserów, a także specjalnych sztućców do ryb.

Sztućce Hefra, dzięki efektownemu opakowaniu, sprawdzą się idealnie jako prezent ślubny, imieninowy czy z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania.

Hefra - biżuteria dla stołu

Elegancko nakryty stół to nie tylko sztućce i dekoracje w postaci serwetek, obrusu, bieżnika, świecznika czy wazonu. Stół wymaga odpowiedniej biżuterii. Do tego celu świetnie sprawdzi się piękna cukiernica, która będzie nie tylko spełniała swoją użytkową funkcję, ale stanie się dekoracją stołu. Elegancko będzie prezentowała się cukiernica wykonana ze stali nierdzewnej, platerowana srebrem lub w całości wykonana ze srebra - takie modele znajdziecie w ofercie marki Hefra. Aby cukiernica służyła nam długie lata, wymaga specjalnej pielęgnacji - najlepiej myć ją w letniej wodzie z detergentem lub polerować płynem do srebra.

Do zastawy stołowej warto dokupić maselniczkę. Maselniczki Hefra wyróżniają się pięknym wzornictwem, starannym wykończeniem i długoletnią trwałością. Oprócz tego zachwycają niesamowitym blaskiem, co sprawi, że będą najlepszą biżuterią stołu nie tylko podczas świątecznych przyjęć.

Piękny design z Hefra!

Każdy element zastawy stołowej pochodzący z Warszawskiej Fabryki Platerów zaskakuje dostojnością, solidnym wykonaniem i niezniszczalnością. Dzięki sztućcom warszawskiej firmy stół nabierze szykownej elegancji. Producent łączy tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu w ofercie Hefra znajdziecie kolekcje, które nawiązują do historii, ale także modele bardzo nowoczesne.

Bogate zdobienia sztućców przywołują na myśl czasy pełne dostojności i tradycji. Galanteria stołowa w postaci cukiernic, maselniczek, dzbanków, tac czy pater doda stołowi uroku i będzie tworzyć piękny komplet ze sztućcami. Jadalnia może zyskać niesamowity klimat dzięki odpowiedniej i przemyślanej oprawie. Z całą pewnością te niecodzienne sztućce zrobią wrażenie na gościach. Czasy, gdy używano jednej łyżki i widelca do każdej potrawy już bezpowrotnie minęły!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.