MODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 zł

Myślisz, że aby udekorować kuchnię potrzeba dużych kosztów? Nic bardziej mylnego. Nie zawsze, drogo - oznacza lepiej. Wbrew pozorom nawet za niewielkie pieniądze można odświeżyć kuchnię, dodając jej uroku i wyjątkowego klimatu. Specjalnie dla ciebie, wybraliśmy najciekawsze akcesoria kuchenne, które powinny znaleźć się w każdym domu. Co ważne, żadna z tych rzeczy nie kosztuje więcej niż... 30 zł!

Tanie i piękne. Akcesoria kuchenne, które musisz mieć!

Kuchnia to serce każdego domu. To tam przygotowuje się posiłki, pije poranną kawę i eksperymentuje, przygotowując najróżniejsze wypieki. Wbrew pozorom, akcesoria kuchenne wcale nie muszą kosztować wiele, aby ułatwić nam pracę w kuchni, a przy okazji udekorować jej wnętrza. Od tej pory przygotowywanie posiłków oraz napoi może stać się prawdziwą przyjemnością, a czas spędzony w kuchni, bardziej efektowny. Jakie akcesoria kuchenne powinny znaleźć się w każdym domu?

MODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 złMODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 zł fot. Homebook fot. Homebook

Dodatki do kuchni, które pokochasz od pierwszej chwili - zobacz sam

Myślisz, że aby wyposażyć swoją kuchnię w dodatki i akcesoria potrzeba wielkich kosztów? Udowodnimy, że wcale tak nie jest! Absolutnym hitem ostatnich sezonów jest zaparzaczka do herbaty. Kto z nas nie denerwował się, widząc pływające fusy w herbacie, których nie sposób było się pozbyć? Zaparzaczka raz na zawsze rozwiązuje ten problem. Wygląd kuchni często psuje widok artykułów spożywczych, których aspekt wizualny nieco odbiega od oczekiwań. Można jednak sprawić, że nawet artykuły spożywcze będą prawdziwą ozdobą kuchni. Przykład? Wystarczy przelać oliwę to specjalnej ceramicznej butelki, wykonanej ze stali nierdzewnej, pojemnik czy miska.

MODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 złMODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 zł fot. Homebook fot. Homebook

Akcesoria kuchenne do 30 zł - zobacz, jak tanio i modnie udekorować kuchnie

Coraz większą popularność zyskują pokrywki na kubki, dzięki którym herbata dłużej utrzymuje wysoką temperaturę. Ciekawym pomysłem jest także spieniacz do mleka, otwieracz do nakrętek, czy łyżka ceramiczna. Nic nie ozdobi kuchni tak, jak odpowiednie oświetlenie. Prócz lamp, świetnie sprawdzą się szklane lampiony, które można kupić za za naprawdę niewiele. Kuchnię wspaniale udekoruje także pierścień na serwetki. Jak widać wcale nie trzeba wydawać wiele, aby udekorować kuchnię w wyjątkowy i intrygujący sposób!

MODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 złMODNIE I TANIO. Akcesoria kuchenne do 30 zł fot. Homebook fot. Homebook

Szukasz więcej inspiracji jak udekorować kuchnię za niewielkie pieniądze? Myślisz, że akcesoria kuchenne to duży wydatek? Nic bardziej mylnego! Poniżej przedstawiamy produkty, które idealnie ozdobią Twoją kuchnię, jednocześnie ułatwiając pracę w kuchni. Co ważne, ich cena nie przekracza 30 zł!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.