Pojemniki na napoje "na wynos" - praktyczne, hermetyczne naczynia, dzięki którym możesz cieszyć się smakiem swoich ulubionych napojów, gdzie tylko chcesz

Każdego dnia spotykamy na ulicach osoby biegnące do pracy lub na uczelnię z kubkiem aromatycznej kawy "na wynos". Niezliczone kawiarnie oferują nam różnego rodzaju gorące napoje. Problem polega na tym, że napój serwowany w takim naczyniu szybko traci temperaturę i nie sposób schować go do torby. Warto zatem zaopatrzyć się w naczynie, dzięki któremu będziemy mogli swobodnie przemieszczać się z naszym ulubionym napojem, bez ryzyka rozlania. 

Kubki termiczne utrzymują odpowiednią temperaturę napoju do pięciu godzin, posiadają również szczelne zamknięcie. Dzięki temu możemy bez ryzyka umieścić napój w torbie, przemieszczając się do miejsca docelowego. Kubek termiczny jest również świetnym rozwiązaniem dla kierowców udających się w dłuższą podróż. Można go umieścić wygodnie w samochodzie, by móc po niego sięgnąć i cieszyć się aromatem ciepłego napoju, jeśli przyjdzie nam na to ochota. Szczelnie zamykany termos jest niezastąpiony jeśli udajemy się w dłuższą podróż z małym dzieckiem. Można w nim zabrać gorący napój dla malucha lub jego ulubione, ciepłe jedzenie. NIeco starsze dzieci mogą taki pojemnik zabrać ze sobą do szkoły. Termosy są kolorowe i dodatkowo wyposażone w wygodny ruchomy uchwyt.

Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Butelki i kubki ze słomką "pokochają" natychmiast osoby dbające o zdrowe nawyki żywieniowe. Z napojem w takim naczyniu, np. ulubionym smoothie, możemy swobodnie przemieszczać się, gdzie tylko chcemy. Zabierzesz go ze sobą na spacer z przyjaciółką, ustawisz bez ryzyka rozlania na biurku, przy którym pracujesz lub możesz się z nim przemieszczać w drodze do pracy. Takie pojemniki na to również świetne rozwiązanie na ożywcze koktajle i napoje dla naszych pociech. Kolorowe nakrętki i słomki nie tylko zachęcą je do picia, ale również pomogą w swobodnym przemieszczaniu się z napojem bez ryzyka rozlania, np. podczas zabawy.

Kolaż / fot. dukapolska.com / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. dukapolska.com / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. dukapolska.com / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. dukapolska.com / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Nikogo nie trzeba już dzisiaj przekonywać do tego, jak ważne jest dla naszego organizmu picie wody. Codzienna konieczność zakupu odpowiedniej ilości płynów jest męcząca i kosztowna. Zaopatrując się w butelki z wymiennym filtrem, zapewnisz sobie i swojej rodzinie smaczną i przefiltrowaną wodę, jedynie za ułamek ceny wody ze sklepu. Butelki zaopatrzone w wymienny filtr sprawią, że napełniając je wodą z kranu odzyskuje ona swoje właściwości i naturalny smak. Jeden filtr pozwala nam uzyskać równowartość 300 butelek wody mineralnej. Butelki posiadają ergonomiczny kształt a ich wymienne filtry występują w najróżniejszych kolorach.

Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Więcej pojemników na napoje:

Zapisz

Zapisz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.