Pepco - zadbaj o porządek w mieszkaniu!

Wiosna to zawsze czas porządków. Tym razem również nie może być inaczej. W najnowszej ofercie sieci sklepów Pepco znajdą się akcesoria, które pomogą odświeżyć mieszkanie, wprowadzając do wnętrz wiosenny klimat i wyjątkową atmosferę. Wiosenna pora to idealny moment, by odmienić nasze mieszkania i wprowadzić niezwykły nastrój do naszych wnętrz!

Zadbaj o wygląd swojego mieszkania - dekoracje

dekoracje pepcodekoracje pepco Fot. Pepco, castorama, homebook Fot. Pepco, castorama, homebook

Trudno wyobrazić sobie dom, bez żadnych dodatków. To właśnie one tworzą nastrój mieszkania i sprawiają, że staje się ono atrakcyjniejsze i bardziej klimatyczne. Choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy, odpowiednio dobrana poduszka, czy donica, może pomóc jeszcze mocniej podkreślić styl, w jakim urządzone jest mieszkanie.

W najnowszej ofercie Pepco znajdziecie wyjątkową poduszkę i poszewkę, wykonaną z mikrofibry, która wspaniale ozdobi każde wnętrza. Nie zabraknie także pięknych modeli doniczek i osłonek na rośliny. Ważne jednak, by pamiętać, że osłonki na doniczki powinny mieć otwory odprowadzające wodę. Osłonki można kupić w różnych kolorach, co pozwoli na swobodną zmianę w przypadku odświeżania wystroju wnętrz. Należy jednak pamiętać, że doniczka w osłonie nie może dotykać dna. Ogromnym plusem osłonek na doniczki jest fakt, że za nieduże pieniądze można mieć zarówno piękną dekorację, a także opakowanie dla rośliny. Warto więc skorzystać z propozycji sklepu Pepco i niewielkim kosztem udekorować swoje mieszkanie w wyjątkowy sposób!

Akcesoria kuchenne, które odświeżą Twoje mieszkanie na wiosnę

Akcesoria do kuchniAkcesoria do kuchni Fot. Pepco, castorama, homebook Fot. Pepco, castorama, homebook

Wiosenne porządki, to świetny czas na odświeżenie kuchni i wprowadzeniu do niej akcesoriów, które umilą nam codzienne gotowanie. Warto więc sprawdzić, jakie akcesoria znajdują się w naszej kuchni i przeprowadzić selekcję. Rzeczy, które są nieprzydatne warto włożyć do pudełka, tak by nie zajmowały niepotrzebnie miejsca. Wolne szuflady i półki można zapełnić talerzykami, kubkami czy miskami, które można znaleźć w najnowszej ofercie Pepco. Kuchnia to w końcu serce domu, dlatego warto przywiązać szczególną wagę do tego, co znajduje się na kuchennym stole!

Dodatki do sypialni - zobacz sam

dekoracje do sypialnidekoracje do sypialni Fot. Pepco, castorama, homebook Fot. Pepco, castorama, homebook

Dobrze urządzona sypialnia, to klucz do dobrego, spokojnego snu. Dlatego też prócz mebli, które muszą się znaleźć w każdej sypialni, ważne są także odpowiednio dobrane dodatki. W najnowszej ofercie Pepco znajdą się zarówno koce, poszewki z mikrofobry, narzuty oraz pudełka na drobiazgi. Najważniejsze, by stworzyć w sypialni wyjątkowy klimat, tak by była przytulna i stylowa. W końcu dobry sen, to podstawa, dlatego warto skorzystać z oferty Pepco i za niewielką cenę zafundować sobie klimatyczną i stylową sypialnię!

Poniżej znajdziesz propozycję dodatków i akcesoriów do domu, które warto mieć w każdym mieszkaniu! Niech wiosenne porządki staną się pretekstem do odświeżenia całego mieszkania!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.