Jeśli jesteś degustatorem win, z pewnością uraduje cię stworzenie kolekcji, w której znajdą się różne gatunki tego trunku

Prawdopodobnie słyszałeś, że wino powinno leżakować. Pozycja, w jakiej ten trunek przechowujemy jest bardzo ważna - należyty sposób, to pozycja pozioma. Zapoznaj się ze stojakami na wino, które pozwolą na jego właściwe przechowywanie.

Prezentowane produkty pomogą w wyeksponowaniu waszej kolekcji wytrawnych win bezpośrednio w salonie, kuchni lub spiżarni. Niektóre z proponowanych stojaków są bardzo pojemne - są w stanie pomieścić nawet do 30 butelek. Smakosze tego trunku, dzięki stojakom na wino, mogą urządzić w swojej piwnicy efektowną kolekcję. Dobrym sposobem na przechowywanie wina w salonie może być sosnowy regał ze specjalnymi półkami na wino. Na górnych poziomach można ustawić np. kieliszki, ułożyć serwetki lub paterę z owocami. Regał został zaprojektowany w taki sposób, by przypominał antyczny mebel "nadgryziony zębem czasu". Jednorazowo można w nim przechować do 12 butelek wina. Ten regał będzie wyjątkową ozdobą każdego salonu, ze względu na jego niepowtarzalny i elegancki charakter. Natomiast drewniany stabilny stojak na wino pozwala na przechowywanie aż 6 butelek tego napoju. Ma bardzo ciekawy design i wyposażony jest w uchwyt, który umożliwia jego łatwe przenoszenie. Taki stojak idealnie sprawdzi się podczas spotkań towarzyskich w szerszym gronie.

Kolaż / fot. mebel4u.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. mebel4u.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. mebel4u.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. mebel4u.pl, fabrykaform.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Najmilszym prezentem dla konesera wina może być elegancki stojak, który można umieścić bezpośrednio na stole lub barku. Jak ten o wyjątkowo oryginalnym designie i eleganckim skórzanym wykończeniu. Przesunięty środek ciężkości stojaka sprawia wrażenie, jakby butelka w nim umieszczona wręcz balansowała. Taki gadżet może być bardzo elegancką formą prezentacji wyśmienitego trunku. Równie oryginalny jest prosty w swojej formie stojak wykonany z kawałka metalu z wyżłobieniem w swojej środkowej części. Taka bryła znakomicie wpisze się we wszystkie nowoczesne wnętrza. Dodatkowo pozycja w jakiej jest umieszczone wino, ułatwi nam jego serwowanie.

Kolaż / fot. ministerstwogadzetow.com, sklep.pozorski.info / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. ministerstwogadzetow.com, sklep.pozorski.info / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. ministerstwogadzetow.com, sklep.pozorski.info / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. ministerstwogadzetow.com, sklep.pozorski.info / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Każdy koneser tego trunku wie, że do otwarcia wina konieczny jest korkociąg. Niezastąpionym narzędziem może okazać się korkociąg elektryczny. Jest bardzo praktyczny i wygodny w użyciu. Za jego pomocą bez najmniejszych problemów i bez wysiłku otworzysz swoje ulubione wino. Korkociąg ten ma stylowy i elegancki design. Walory użytkowe urządzenia podnosi wbudowany akumulator. W zestawie znajdziesz również pompkę próżniową, dwie zatyczki, nożyk do foli i podstawkę. Korkociąg w kształcie anioła wykonany ze szlachetnej stali, to połączenie elegancji z wyrazistością formy. Ten korkociąg działa na zasadzie dźwigni, ale przy anielskiej pomocy otwieranie trunku nie powinno stwarzać problemu.

Kolaż / fot. domomix.pl, zabudowa-agd.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. domomix.pl, zabudowa-agd.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. domomix.pl, zabudowa-agd.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. domomix.pl, zabudowa-agd.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Więcej akcesoriów do win:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.