Lustra LED - dlaczego warto je mieć?

Nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra. Ogromną popularnością cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które pomimo niedużych rozmiarów dają niesamowite efekty! Nowoczesne rozwiązania stosowane są na każdym kroku, a LED określane jest jako technologia przyszłości. Dlaczego w swojej łazience warto mieć lustro LED?

HIT: lustro do łazienki z oświetleniem LED

HIT: lustro do łazienki z oświetleniem LEDHIT: lustro do łazienki z oświetleniem LED Fot. lustrodlaciebie, kolaż ładnydom Fot. lustrodlaciebie, kolaż ładnydom

Urządzając łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, takich jak kolorystyka, płytki, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro z takim oświetleniem, byśmy mogli oglądać perfekcyjne odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie ma okien, dlatego światło odgrywa tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, dlatego najczęściej wybierane są lustra, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem.

Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te nowoczesne lustra są przede wszystkim bardzo oszczędne i charakteryzuje je długa żywotność. Bardzo ważne jest, aby wybrać lustro dobrej marki, by światło nie było zbyt słabe, ani nie raziło domowników w oczy. Lustro LED będzie idealne dla kobiet - zdecydowanie ułatwi wykonywanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony.

Wbudowane oświetlenie sprawi, że lustro będzie się pięknie prezentowało i zachwycało nowoczesnością.

Nowoczesne rozwiązania - lustro LED 3D

Nowoczesne rozwiązania - lustro 3D z oświetleniem LEDNowoczesne rozwiązania - lustro 3D z oświetleniem LED Fot. lustrodlaciebie, kolaż ładnydom Fot. lustrodlaciebie, kolaż ładnydom

Lustro z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza.

Rewelacyjnie sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro będzie wydawało się zwykłym zwierciadłem. Natomiast po włączeniu diod dadzą one efekt nieskończonej głębi. Dzięki efektowi 3D światło nie będzie nas razić w oczy.

Lustro 3D zdecydowanie odbiega wyglądem od standardowych zwierciadeł. Wybierając taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dodatkowo oszczędzamy mnóstwo energii.

Fantazyjne lustra LEDowe

Fantazyjne lustra LEDFantazyjne lustra LED Fot. lustrodlaciebie, kolaż ładnydom Fot. lustrodlaciebie, kolaż ładnydom

Kto powiedział, że lustro musi być nudne? Warto nieco poeksperymentować z kolorystyką, wzorami, okuciami. Dekoracyjne lustra są w stanie ożywić pomieszczenie i stać się wspaniałą ozdobą. Wszyscy wiemy, że zwierciadła optycznie powiększają wnętrza.

Standardowe lustra wyszły już trochę z mody. Hitem stają się lustra, gdzie producent połączył kolory. Warto zdecydować się na lustro, które ma nietypową ramę, lub dodatki z innego koloru szkła. Niezwykle wyglądają zwierciadła z dodatkiem czerni, które nawiązują do odważnego, nowoczesnego stylu. Kontrastowe połączenia sprawią, że szkło zyska szlachetny wyraz. Równie dobrym pomysłem jest wbudowane jest w lustro, wyraźnie w nim zaznaczone oświetlenie LED.

Nie znalazłeś lustra dla siebie? Poniżej przedstawiamy pozostałe modele.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.