Wnętrza w artystycznym klimacie

Wielu z nas marzą się wnętrza w prawdziwie artystycznym stylu. Wyjątkowe obrazy, lampy przypominające filmowe reflektory. Nietuzinkowe fotele i ławy. Wszystko to tworzy wyjątkowy, artystyczny klimat. Jak urządzić mieszkanie w takim stylu? Jakie dodatki wybrać, aby wnętrza wyglądały stylowo a jednocześnie przytulnie?

Jak urządzić mieszkanie w artystycznym stylu?

Urządzanie mieszkania tylko z pozoru może się wydawać łatwym zadaniem. W praktyce jest to nie lada wyzwanie, zwłaszcza, jeśli marzą nam się klimatyczne wnętrza w wyjątkowym wydaniu. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się te w artystycznym stylu. Połączenie interesujących kolorów, ciekawych form i nietuzinkowych dodatków to gwarancja wyjątkowych wnętrz. Jeśli jeszcze dodać do tego takie elementy, jak obraz czy wyjątkowa figurka, można mieć pewność, że wnętrza te oczarują każdego.

Wnętrza w artystycznym klimacieWnętrza w artystycznym klimacie fot. Homebook fot. Homebook

Mieszkanie w artystycznym klimacie - zobacz sam!

Mieszkanie w artystycznym stylu to propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają przytulne, stylowe wnętrza i sztukę. Wyjątkowe dodatki, takie jak lampa-reflektor nasuwa skojarzenia z planem filmowym hollywoodzkich produkcji. W takich pomieszczeniach z pewnością odnajdzie się każda artystyczna dusza. Wbrew pozorom wcale nie potrzeba wielu elementów, by stworzyć artystyczny klimat mieszkania. Wystarczą dekoracyjne świece, figurki, lampa czy zegar o nietuzinkowym kształcie.

Wnętrza w artystycznym klimacieWnętrza w artystycznym klimacie fot. Homebook fot. Homebook

Artystyczne wnętrza - jakie dodatki wybrać?

W artystycznych wnętrzach dominują pozornie niedopasowane dodatki i meble. Można wręcz mieć wrażenie pewnego przesytu, jednak jest to zamierzony efekt. W końcu w artystycznych wnętrzach dominuje indywidualizm i oryginalne, nietuzinkowe rozwiązania. Co ważne, pozorny nieład i chaos panujący w mieszkaniu sprawia, że wnętrza są bardziej przytulne i klimatyczne. Dlatego też warto postawić na odważne rozwiązania i ciekawe dodatki. W końcu artystyczne wnętrza wymagają kreatywności i nieszablonowych pomysłów.

Wnętrza w artystycznym klimacieWnętrza w artystycznym klimacie fot. Homebook fot. Homebook

Więcej dodatków i mebli w artystycznym klimacie znajdziecie poniżej:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA