Prezenty na dzień matki, które przydadzą się cały rok - propozycje, ceny

Przed nami wyjątkowe święto - Dzień Matki. 26 maja zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto zastanowić się, jaki prezent podarować tego dnia ukochanej mamie. Najważniejsze, by upominek był dostosowany do potrzeb i upodobań, tak by wywołał uśmiech na jej twarzy. Warto więc zadbać, by prezent na Dzień Matki był przemyślany i mógł służyć przez cały rok. Poniżej przedstawiamy propozycje wyjątkowych upominków na Dzień Matki, które idealnie sprawdzą się tego dnia.

Pomysły na prezent na Dzień Matki

Pyszna kawa to świetny prezent na Dzień Matki (mat. promocyjne)Pyszna kawa to świetny prezent na Dzień Matki (mat. promocyjne) Pyszna kawa to świetny prezent na Dzień Matki (mat. promocyjne) Pyszna kawa to świetny prezent na Dzień Matki (mat. promocyjne)

Dzień Matki to niewątpliwie wyjątkowe święto. To właśnie naszym mamom zawdzięczamy wychowanie, codzienną troskę, a przede wszystkim dar życia. Dlatego w dniu ich święta warto sprawić, by poczuły się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Wybierając prezent z okazji Dnia Matki warto zastanowić się, jaki upominek sprawi najwięcej radości, a przy tym będzie praktyczny i pożyteczny. Znakomitym pomysłem na prezent jest z pewnością porcelana. O ile zwykły kubek może się wydawać niezbyt trafionym prezentem, to już zdobiony uroczymi wzorami jest ciekawą propozycją dla każdej z mam. Taki upominek zawsze będzie przypominał o tym wyjątkowym dniu.

Jaki prezent kupić z okazji Dnia Matki?

Na rynku dostępnych jest wiele różnych produktów stworzonych z myślą o Dniu Matki. Warto jednak wcześniej zastanowić się, które z nich sprawią naszym mamom radość i wywołają uśmiech na ich twarzach. Warto zdecydować się na prezent, z którego będzie można korzystać przez całe lata. Jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent  dla mamy są porcelanowe dzbanki do kawy czy herbaty. Tego typu sprzęty powinny znaleźć się w każdej kuchni, dlatego ucieszą każdą mamę. Porcelany nigdy dość - w zależności od tego, ile pieniędzy chcemy przeznaczyć na prezent, można pokusić się o kupno pojedynczego elementu lub całej zastawy. Wybór jest naprawdę imponujący. Idealnym pomysłem na prezent będzie także karafka do wody lub wina, która z pewnością przyda się w upalne wieczory lub do podawania wina podczas kolacji. Warto więc postawić na sprawdzone i praktyczne prezenty, z których będzie można korzystać przez całe lata.

Wyjątkowe prezenty na Dzień Matki - co kupić?

Materiałowe tulipany, czyli kwiaty, które nigdy nie zwiędną. Kupisz na dawanda.pl w butiku Bawełniany Raj za 8,50 zł/szt.Materiałowe tulipany, czyli kwiaty, które nigdy nie zwiędną. Kupisz na dawanda.pl w butiku Bawełniany Raj za 8,50 zł/szt. Fot. dawanda.pl Fot. dawanda.pl

Wybierając prezent na Dzień Matki, warto kierować się także praktycznymi względami. Porcelanowe kubki, talerzyki czy filiżanki to gwarancja udanego prezentu. Nie dość, że zachwycają swoim wyglądem, to jeszcze idealnie nadają się na upominek dla mamy. Zwłaszcza że wybór jest naprawdę duży. Jeśli nasza mama uwielbia herbatę, trudno o lepszy prezent niż właśnie kubek czy filiżanka. Decydując się na porcelanowy upominek, mamy pewność, że nasz prezent będzie pożyteczny i będzie długo służył.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.