Różowe dodatki do mieszkania

Maja Stosio
20.05.2017 19:14
Dla wielbicielek różowego koloru przygotowaliśmy zestawienie najładniejszych gadżetów i dodatków w tym kolorze. Zobacz, czy coś przykuje twoją uwagę.

Elektronika

Różowe gadżety bardzo przykuwają uwagę. Jeśli uwielbiasz ten kolor warto, abyś otoczyła się przedmiotami codziennego użytku, które będą różowe! Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem pomyśl o kupnie różowej myszki. Jesteś fanką muzyki i nie wyobrażasz sobie życia bez słuchawek? Koniecznie kup słuchawki do słuchania muzyki w kolorze różowym. Oprócz słuchawek do kompletu możesz zaopatrzyć się w głośnik lub mp3.

Kolaż / materiały partnerów.Kolaż / materiały partnerów. Kolaż / materiały partnerów. Kolaż / materiały partnerów.

Elementy dekoracyjne

Warto pomyśleć nad dodatkami w kolorze różowym, które dodadzą trochę życia w twoim pokoju. To bardzo energiczny kolor. Jeśli jednak wizja różowego cię przeraża to pomyśl o bardziej stonowanej odmianie tego koloru, np. bladoróżowym lub brudnym różu. Z różowych dodatków możesz wybierać pomiędzy poduszkami, lampami, talerzami ozdobnymi lub też figurkami i skarbonkami. Jeśli chcesz bardziej podkreślić ten kolor w swoim mieszkaniu pomyśl o meblach. Krzesło lub różowa kanapa to bardzo oryginalny dodatek. Pamiętaj też o zasadzie, że co za dużo to niezdrowo i nie możesz przesadzić!

Kolaż / fot. labambetle.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.Kolaż / fot. labambetle.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. labambetle.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów. Kolaż / fot. labambetle.pl / autor: brak informacji / mat. partnerów.

Różowe złoto

Różowe złoto jest bardzo eleganckie. Ostatnio pojawiła się moda na błyszczące akcenty we wnętrzach. Te z różowego złota idealnie spełnią swoją funkcję dekoracyjną. Możesz wybierać pomiędzy zwykłymi figurkami, które postawisz na komodzie lub półce, oraz ciekawymi i funkcjonalnymi koszami. Wazony w kolorze bladoróżowym będą również świetnym uzupełnieniem reszty dekoracji.

Kolaż / mat. partnerów.Kolaż / mat. partnerów. Kolaż / mat. partnerów. Kolaż / mat. partnerów.

Więcej różowych dodatków:

Więcej o: