Najpiękniejsze kuchnie gwiazd

Martyna Trębacz
26.05.2017 16:00
Znani z dużego i małego ekranu od zawsze inspirowały widzów. Nie dziwi więc, że wielu z nas chciałoby wiedzieć, jak mieszkają ekranowe gwiazdy. Specjalnie dla was, sprawdziliśmy jak wyglądają kuchnie dziennikarki Katarzyny Dowbor, aktorki Laury Łącz i piosenkarza i aktora Michała Milowicza. Zobacz, jak gwiazdy telewizji urządziły swoje wnętrza i zainspiruj się!

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Kuchnia to bez wątpienia serce każdego domu. Dlatego też, nie dziwi, że zajmuje ona szczególne miejsce w domach gwiazd. To właśnie w kuchni przygotowujemy posiłki i pijemy poranną kawę, na dobry początek dnia. Ważne jest, by była urządzona zgodnie z naszymi potrzebami i gustem. Dziennikarka i dokumentalistka Katarzyna Dowbor urządziła swoją kuchnię w biało-czerwonych kolorach. Jasne ściany sprawiają, że wnętrza wydają się większe, a sama kuchnia bardziej przestronna. Klasyczną biel idealnie przełamują czerwone dodatki w postaci lamp i podkładek stołowych. Uwagę zwracają także liczne szuflady, które są idealnym schowkiem na wszelkie akcesoria kuchenne. Idealnym dopełnieniem są wiklinowe kosze oraz drewniane okna, które nadają wnętrzom naturalnego, wiejskiego akcentu. Bez wątpienia, całość aranżacji jest bardzo przemyślana i spójna, czego efektem jest klimatyczna, przytulna kuchnia.

Aranżacja mieszkania: kuchnie gwiazdAranżacja mieszkania: kuchnie gwiazd fot. Marek Szymański fot. Marek Szymański

Jak wygląda mieszkanie Laury Łącz?

Na szczególną uwagę zasługuje także kuchnia Laury Łącz - aktorki filmowej i teatralnej. Wnętrza jej domu pełne są starych, zabytkowych mebli i dodatków. To właśnie one tworzą styl i niepowtarzalny klimat. W kuchni aktorki dominuje biel. Zarówno ściany jak i meble kuchenne utrzymane są w jasnych odcieniach, dzięki czemu stare, zabytkowe meble są bardziej wyeksponowane. Na uwagę zasługuje lustro ozdobione zabytkową ramą, wyjątkowa sofa, oraz szklana szafka. Trudno nie zauważyć, że wnętrza domu Laury Łącz są dokładnie przemyślane i idealnie dopasowane. Stare, zabytkowe meble tworzą wyjątkową, wręcz artystyczną atmosferę, która idealnie oddaje charakter i liczne pasje Łącz. Idąc za przykładem aktorki, warto postawić na aranżacje, które będą nie tylko przytulne i klimatyczne, ale także spójne z naszymi potrzebami i charakterem.

Aranżacja mieszkania: kuchnie gwiazdAranżacja mieszkania: kuchnie gwiazd fot. Marek Szymański fot. Marek Szymański

Mieszkania gwiazd - zobacz, jak mieszka Michał Milowicz

Wyjątkową kuchnią może się pochwalić także aktor i wokalista - Michał Milowicz. W jego mieszkaniu dominują dwa kolory: kremowy i czarny. W mieszkaniu aktora kuchnia została połączona z salonem, dzięki czemu jest więcej miejsca, a wnętrza wyglądają na bardziej przestronne. Ciemne szafki i barek idealnie współgrają z jasnym marmurem w piaskowym odcieniu, który znajduje się nad blatem. Aktor idealnie wykorzystał sposoby na optyczne powiększenie swojej kuchni. Na ścianie obok okna można zobaczyć lustro, które jak wiadomo jest doskonałym sposobem na powiększenie niewielkich pomieszczeń. Całość tworzy wyjątkowy efekt - mieszkanie jest nie tylko przytulne i klimatyczne, ale także praktyczne i wygodne. Jeśli więc brakuje miejsca w kuchni, warto skorzystać z rozwiązań, które zastosował Milowicz. Niezależnie jednak od tego, która aranżacja kuchni najbardziej trafia do gustu, nie można zapominać o kwestiach praktycznych. Kuchnia to kluczowe miejsce w każdym domu, dlatego warto zaaranżować ją tak, by spełniała nasze wymagania i potrzeby. Co ważne, musi ona współgrać z resztą pomieszczeń, tak by całe mieszkanie było utrzymane w jednym stylu i tym samym tworzyło wyjątkową i spójną całość.

Aranżacja mieszkania: kuchnie gwiazdAranżacja mieszkania: kuchnie gwiazd fot. Marek Szymański fot. Marek Szymański

Więcej propozycji mebli i dodatków do kuchni znajdziesz poniżej:

Zobacz wideo
Więcej o: