Huśtawka, hamak czy fotel wiszący? Odpoczynek na powietrzu

Marzysz o miejscu, gdzie możesz się zrelaksować po ciężkim dniu? Wykorzystaj w tym celu swój balkon lub taras!

Fotel wiszący

Niezależnie od tego, czy masz taras, balkon, loggię czy ogród możesz umieścić na tej powierzchni fotel wiszący. Fotel wiszący, często zwany też kokonem zajmuje bardzo mało miejsca. Możesz wybrać między takim, który wisi z sufitu (taki fotel zajmuje najmniej miejsca, więc to dobre rozwiązanie do małych balkonów), lub takim, który wisi na podstawce umieszczonej na podłodze. Kokony są najczęściej półokrągłe i ograniczają trochę twoje ruchy, zatem pomyśl, czy nie lepiej w twoim przypadku sprawdzi się fotel wiszący otwarty, który będzie miał tylko oparcie dla pleców.

Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji. Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.

Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.

Huśtawka

Huśtawka wymaga trochę więcej przestrzeni niż fotel wiszący. Jej dużym atutem jest baldachim, który chroni przed słońcem. Istnieją różne rozmiary huśtawek - dwuosobowe lub trzyosobowe. Jeśli taka huśtawka będzie odpowiednio duża możesz nawet pokusić się o drzemkę na świeżym powietrzu. Zadbaj o duża ilość poduszek, które sprawią, że będzie ci się wygodnie siedziało na huśtawce. W tym celu zamiast poduszek możesz kupić nawet gotowe materace, które nie będą się tak zsuwały jak poduszki.

Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji. Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji. Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.

Hamak

Hamak to rozwiązanie polecane szczególnie dla posiadaczy ogrodów, ale i właściciele dużych tarasów mogą sobie na nie pozwolić. Jeśli masz taras polecamy hamaki z gotowym stelażem (do wyboru metalowe lub drewniane), dzięki temu nie będziesz musiał wywiercać dziur w elewacji budynku, aby zaczepić hamak. W ogrodzie hamak można z powodzeniem zaczepić na drzewach i cieszyć się wypoczynkiem na łonie natury.

Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji. Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji. Kolaż / fot. mat. partnerów / autor: brak informacji.

Więcej foteli i hamaków:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.