Przechowywanie w kuchni: te pojemniki zabezpieczą żywność i będą świetnym elementem dekoracyjnym! Ich cena? Obniżona nawet o -69%!

Przechowywanie w kuchni, zwłaszcza żywności sypkiej może okazać się problematyczne. Dziesiątki opakowań, paczek i innych zagraca miejsce w szafkach? Możesz zacząć przechowywać w elegancki i prosty sposób. Odpowiednio dobrane pojemniki będą spełniać również funkcję dekoracyjną. Wybraliśmy świetne dodatki do kuchni tańsze nawet o -69%! Sprawdź.

Przechowywanie w kuchni - przyprawniki

Przechowywanie w kuchniPrzechowywanie w kuchni Fot. Zalando Fot. Zalando

W każdym domu dominują przyprawy, a zatem warto zadbać o ich sprytne przechowywanie w kuchni . Oczywiście możesz trzymać swoje przyprawy w oryginalnych papierowych opakowaniach w szufladzie, ale na rynku masz bardzo duży wybór specjalnych przyprawników. Takie przyprawniki to zestawy małych słoiczków z otworami, do których możesz przesypać każdą przyprawę i napisać jej nazwę, aby się nie pomylić. Są one nie tylko praktyczne i zajmujące mało miejsca, ale to również bardzo ładna dekoracja w twojej kuchni. Przyprawniki mogą mieć drewniane lub metalowe podstawki. Aktualnie występują w najróżniejszych formach i kształtach. Możesz nabyć zestaw do pieprzu i soli lub cały komplet przyprawników, gdzie bez problemu zmieścisz wszystkie aromatyczne przyprawy, które masz w swojej kuchni.

Przechowywanie w kuchni - słoje

Produkty sypkie, takie jak mąka, makaron lub cukier możesz przechowywać w pojemnikach na jedzenie, ale bardzo dobrze będą się one prezentowały w szklanych słojach. Takie słoje mają różne rozmiary i kształty, a niektóre z nich posiadają ozdobne pokrywki. Słoje z racji, że ładnie się prezentują mogą zostać na wierzchu jako dekoracja kuchni. Możesz nabyć stylowane na okres vintage lub typowo nowoczesne - bez względu na wygląd może je kupić w świetnej cenie. Aktualnie rabaty sięgają nawet -69%!

Przechowywanie w kuchni - pojemniki

Pojemniki na pieczywo, zwane często chlebakami, to konieczność w każdej kuchni. Zapobiegają wysuszaniu pieczywa oraz chronią je przed wilgocią. Dobry chlebak powinien mieć szczelną pokrywkę i być łatwy w utrzymaniu czystości. Jeśli chodzi o kształty chlebaków to masz bardzo szeroki wybór - od tych tradycyjnych po bardziej nowoczesne. Zamiast tradycyjnych chlebaków z odsuwaną pokrywką są jeszcze pojemniki metalowe lub drewniane ze zdejmowaną pokrywką. Wybór należy do ciebie!

Więcej o: