Jakie lustro wybrać do łazienki?

Lustro w łazience jest niezbędne. Warto wybrać takie, które sprosta twoim oczekiwaniom.

Lustro tradycyjne

Najprostszym wariantem lustra do łazienki będzie tradycyjne lustro, które nie ma żadnego podświetlenia. Możesz wybrać kształty od prostokąta do koła. Lustra prostokątne najczęściej posiadają taką konfigurację zaczepów, że możesz je również powiesić w poziomie. Jeśli zależy ci na tym, aby lustro miało jakieś zdobienia to możesz wybrać lustra, które posiadają spód w innym kolorze, np. grafitowym. To sprawi, że nawet tradycyjne lustro nabierze charakteru.

Jakie lustro wybrać do łazienki?Jakie lustro wybrać do łazienki? fot. Homebook fot. Homebook

Lustro podświetlane

Lustra podświetlane mają wbudowane klinkiety, które pozwolą oświetlić twarz podczas codziennego użytkowania. W klinkietach możesz wymienić żarówki na bardziej dekoracyjne (np. żarówki LED). Pomyśl też o półce przymocowanej do lustra. Taka półka przyda się podczas codziennych czynności. Możesz na niej położyć kubek ze szczoteczkami do zębów lub ulubionym kremem, aby mieć najpotrzebniejsze rzeczy zawsze pod ręką.

Fot. czterykaty.pl / autor: brak informacji.Fot. czterykaty.pl / autor: brak informacji. Fot. czterykaty.pl / autor: brak informacji. Fot. czterykaty.pl / autor: brak informacji.

Lustro LED

Lustra LED są bardzo praktyczne, gdyż nie mają żadnych uwypukleń i mają wbudowane lamki LED. Oprócz tradycyjnego lustra LED jest jeszcze lustro 3D, które ma tak ustawione diody LED wewnętrz, że tworzą one efekt wielkiej głębi. To bardzo nowoczesne lustro, które spodoba się niejednej osobie, lubiącej oryginalny efekt. Ten model jest wykonany z dwóch tafli luster z zastosowaniem lustra szpiegowskiego. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii to lustro odstaje od ściany tylko dwa centymetry. Dodatkowo światła LED można ustawić na różne kolory, co daje duże możliwości aranżacyjne.

Fot. lustrodlaciebie.pl / autor: brak informacji.Fot. lustrodlaciebie.pl / autor: brak informacji. Fot. lustrodlaciebie.pl / autor: brak informacji. Fot. lustrodlaciebie.pl / autor: brak informacji.

Więcej luster do łazienki:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.